Hallo, het is vast vaker gesteld maar wat ik jullie budget aan boodschappen en met hoevelen zijn jullie?

Ik gebruik ongeveer 100 euro per week. 2 volwassenen en 3 kinderen.

Hebben jullie verder nog tips?
En als jullie aan een week menu doen, wat is dat deze week (zoek inspiratie hihi)

Reageer op dit topic

Maak een Babybytes account om zelf topics te openen in V&A


reacties (50)    Verversen


  • Jij-laat-het-hartjes-regenen

    2 volwassenen en 1 kind; budget 80 euro per week.

  • Assera

    2 volwassenen en 2 kids
    Ongeveer 150 euro
    Dit is inclusief grote weekboodschappen en losse kleine boodschappen door de weeks. Wij kopen dan ook niks in de kantine waar we werken

    Wij eten echt bergen fruit! Dus dat tikt aan

  • Demera

    2 volw, 3 kids, 14,9 en 7
    Per week ongeveer 150
    Grote eters allemaal

  • Flamingootje

    80 euro voor 2 volwassenen zonder kinderen. Vind het zelf echt teveel dus ik probeer nu 50 euro als max aan te houden, zodat ik wat extra kan sparen.
    Ik maak sowieso een lijstje met een weekmenu en we doen dus 1x per week boodschappen

    Menu:

    Ma aardappelpuree, spinazie en gekookt eitje

    Di Knorrr wereldgerechten enchiladas

    Woe noedels met Chinese kool, Courgette, paprika, wortel, kip en een woksaus

    Do Verse pasta met pastasaus van de AH met verschillende groenten die we over hebben

    Vr patatjes en snacks uit de airfryer

    Za boerenkool met worst

    Zo restjes dag

  • Denelientjes

    Ong 100 euro 2 volwassene en 1 kind en 1 hond.
    We halen als dat lukt voor 5 dagen boodschappen en ben dan nog 50/70 euro kwijt.
    Bijv spaghetti, boerenkool, spinazie, bami, quiche.
    De quiche 2 dagen scheelt echt geld.
    Pastasaus maak ik zelf ben dan ong 12 euro kwijt veel groentes erin en heb dan voor 6x saus en gaat de vriezer in. Verder lust ik helaas weinig uit de vriezer. Ja chilli con carne.
    Maar bijv gemaakte hutspot bah bah dat vind ik dan niet lekker meer.
    Als je dat wel lekker vind kan dat best geld schelen.

    Dat we 2x per week boodschappen doen en 1x groot dat scheelt ook ipv elke keer naar de winkel. Het zijn vaak de extra dingetjes die het duur maken.

  • Lisasmommy

    Wij zijn met twee volwassenen en een baby van 1 jaar ongeveer 100 euro kwijt. Luiers meegeteld en nog flesvoeding (ben aan het afbouwen).

    - lasagne
    - mie met kip en groente
    - kippenvleugels met frietjes uit de Airfryer en salade
    - loempia met tomatensoep
    - hamburgers op Italiaanse bollen
    - hutspot met braadworstjes voor mij en speklapjes van hem
    - Chili con carne met stokbrood

    Verder houdt m’n man van snoepen, dus chips, toastjes, chocolade, koek enz, hebben we allemaal in huis. Qua drinken alleen de ijsthee van de Lidl. Ik drink vooral thee. We doen onze boodschappen bij de Lidl en AH. Voor zijn werk halen we altijd vlees van de slager. Op de boodschappen bezuinigen we niet echt. We zorgen natuurlijk wel dat we zo min mogelijk weggooien.

  • Medalynn2013

    2 vol en 1 kind. 80 euro ongeveer.

    Deze week:
    Maandag: stoofvlees met tagliatelle
    Dinsdag: andijvie met filet lapje
    Woensdag: bloemkool/spruitjes
    Donderdag: schoonmoeder
    Vrijdag: krieltjes, sla en tartaar

  • Violette

    Ongeveer 150 euro per week met 2 volwassenen en 2 dochters (1,5 en 5,5)

  • Knuffeltje88

    Hier doe ik maandag de boodschappen meestal. Zit tussen de 80-100€ voor 2 volwassenen en twee kinderen. Zit alles bij in luiers , huishoudelijke producten etc boodschappen bij de Lidl
    Deze week:
    Macaroni
    Hutspot
    Bloemkool, aardappelen, boomstammen
    Sperziebonen, gebakken aardappelen, riblappen.
    Wrap, kipfilet, wokgroenten
    Pannenkoeken
    Soep, stokbrood

  • Druif89

    2 volwassenen, 1 kind en 1 kat. Ik geef ongeveer €50 per week uit, naar brood en vlees doe ik apart. Heb geen weekmenu's, maar wel een soort indeling:

    Zondag: ovenschotel voor 2 dagen
    Maandag: ovenschotel van zondag
    Dinsdag: zelfgemaakte soep uit de vriezen met broodjes
    Woensdag: iets met vis
    Donderdag: salade
    Vrijdag: roerbak
    Zaterdag: wisselend

    Ik doe boodschappen op donderdag, dus donderdag en vrijdag eten we het meest vers. Op maandag en dinsdag werken mijn man en ik allebei lange dagen, dus dan is het zoon ophalen op de opvang en haasten, dus dan eten we zo makkelijk mogelijk.

  • Amtie

    Alleen boodschappen (dus zonder luiers, kattenvoer, etc) zijn we ongeveer 50 euro kwijt. We kunnen veel meer uitgeven (geen budget) maar dat is gewoon niet nodig. We zijn een gezin met 1 peuter en 1 bijna dreumes (beide eten mee). Ik hoop in grote hoeveelheden en vries veel in. Ik koop bijvoorbeeld een aanbieding speklapjes en vries ze dan per 3 in (kinderen eten samen 1). Ik koop veel diepvriesgroenten zodat we altijd wat in huis hebben. Ik koop soms frisdrank voor mijzelf, mijn man drinkt graag een biertje of een keer wijn, maar verder drinken we thee en limonade. Tussendoor eten we seizoensfruit, koekje bij de thee, chips, nootjes etc.
    We doen boodschappen bij de lidl.

  • Xxxy

    €120, 2 volwassenen en 1 puberzoon. Om het weekend nog 2 bonuskids
    Andijvie
    Zelfgemaakte verse kippensoep
    Sla, Aardappelschijfjes en vlees
    Pasta

  • Assiral

    100 euro per week. 2 volwassene 1 kind van 1,5.

  • Feria

    Wij hebben niet echt een budget, maar we geven denk ik per week ongeveer 200 euro uit aan boodschappen. Is ook maar een schatting, want ik hou het niet echt bij. We zijn met 2 volwassenen en 4 kinderen (6, 3, 1 en 0)

  • Vi3r-kindjes

    Ik probeer het ook van 100 euro te doen per week. De ene keer net iets meer tot max 125. 2 volwassenen en 4 kinderen. Dit is inclusief luiers.

    Wij eten vaak linzen (le3des) en loubia. Lekker, gezond en goedkoop haha.

  • Superj

    Wij hebben een budget van 65,- per week en zitten hier altijd onder. Sparen hier dan vaak 5 of 10 euro van.
    We zijn nu met 2 volwassenen en een peuter die volledig mee-eet.
    Luiers zitten hier niet bij in en hondenvoer ook niet. Verder wel alles. We halen trouwens alles bij AH.
    Weekmenu is gevarieerd. Elke week kip, rund, vis en vegetarisch. We maken altijd van tevoren een weekmenu en boodschappenlijstje en baseren dat op de bonusacties dus eten dan bijv. Spruiten als dat in de aanbieding is. We drinken geen frisdrank en halen eigenlijk ook niet echt chips o. i.d. We vriezen veel in en hebben de basisdingen altijd in huis zoals tomatenpuree, pasta etc. Als ik een keer voor 55 euro klaar ben, haal ik bijv voor 5 euro voorraad ( pasta, pot appelmoes, snoetenpoetsers etc) en spaar ik de andere 5. Is toch weer 20 per maand ;) dat gebruiken we vaak voor keer ergens visje of patatje eten.
    Deze week is het menu:
    Kliekje hutspot uit vriezer
    Pasta met courgette, rode pesto, kookroom, pangasius
    Kipburger, aardappel, spruitjes
    Stampot andijvie met zelfgemaakte gehaktbal
    Gevulde courgettes met gehakt etc.
    Broccolirijst met cherrytomaatjes, falafel
    Sperziebonen met kip, ananas en kerrierijst.
    We eten eigenlijk altijd verse groenten.

  • Flamingobaby

    Ongeveer €80 per week. Twee volwassenen 1 kind. Om de week drie kinderen in het weekend, dan wordt er eigenlijk alleen extra groenten gehaald, rijst/pasta/aardappelen hebben we altijd wel genoeg van. Vlees halen we ook altijd wel voor 4 man en de kleine (10maanden) deelt met mij als dr zussen dr zijn.

  • Jojo91

    Ons budget is €400 pm. Boodschappen, ook dingen als een keertje kibbeling of naar het kruidvat doen we daarvan. 2 volwassenen, kind van 4 en kind van 1.

  • Jjm

    500 per maand. 6 personen, inclusief verzorgingsproducten en luiers. We drinken geen frisdrank oid en we eten voornamelijk vegetarisch. Iedere week zit er trouwens wel soep tussen.

  • Lispeltuut

    Knap, zo weinig. Wij minimaal €150,- per week maar vaak ook daarboven.

    Wat wij eten, dat verschilt. Deze week:
    Maandag: gekookte aardappels, rode kool, zalm
    Dinsdag: gekookte aardappels, wortel, kip
    Woensdag: pasta (verse tortelini, groenten, pesto, chorizo oid met parmezaanse kaas)
    Donderdag en vrijdag weet ik nog niet. Waarschijnlijk 1x prak en 1x rijst is risotto. Beide vegetarisch.
    Zaterdag: patat met snacks
    Zondag: groente, gebakken aardappels en iets luxer vlees.

    Wij kopen wekelijks 50-60 stuks fruit, eten dagelijks rauwkost. Brood van de bakker, kaas bij de kaasboer en vlees van de Lidl (kipster) of slager.
    Fris, sap, alcohol drinken we weinig en alleen in het weekend chips oid.

    Ik heb weleens zitten kijken of we kunnen besparen maar dan zouden we concessies moeten doen op het gebied van dierenwelzijn, gezondheid, smaak of variatie en dat willen weer niet. Ik probeer wel de max van €150,- aan te houden.

  • Wisterias

    Wij houden €75 per week aan. Lukt nu niet altijd omdat ik merk door het borstvoeding geven echt veel meer moet eten. En koemelkvrij dus ook wat duurder nu. 1 dochter van 9 en 1 van 6 maanden die nu net mee begint te eten. Menu deze week is;

    Soep met stokbrood
    Macaroni
    Wortels en erwten, aardappelkroketjes, hamburger
    Bloemkool, aardappels, stukje vlees
    Noedels met roerbakgroenten en kipdijfilet
    Patat met paksoi en frikandel
    Stamppot andijvie met spekjes en stuk vlees.
    Heel af en toe als het in de aanbieding is vis.

  • Mommiebakster

    Krap € 100 per week voor 2 volwassenen en 3 kids (10-8-4)

  • MNAZ

    125 euro per week met 2 kids en een baby en 2 volwassenen.ik koop veel bio en veel groenten en fruit.Altijd verse pure brood.Maar bijna nooit frisdrank,chips en koek(alleen met bezoek)en bak zelf ook van alles.
    100 euro per week is netjes voor 5 personen.

  • babyeend

    Doel was ooit het met 500 in de maand te redden maar daar zitten we ruimschoots boven.. 3 kleine kids, 2 volwassenen.. Koop veel bio, veen fruit en groente, eten wat we lekker vinden, niet zozeer wat goedkoop is, kopen veelal A-merk producten als het om drinken en snacks gaat..

  • Mommyx3

    140 euro gok ik gezin van 5

  • Inlovewithmybb

    Ik pin 150 per week.
    Gezin met 6 personen.
    Brood bij bakker , fruit bij groenteboer rest jumbo of Lidl.

  • Ting55

    Max 100 euro per week. We zijn met 2 volwassenen en 2 kinderen.

    De tomatensoep van Sonja bakker is heel lekker! Heel gevuld en je kan er een lekker broodje bij doen oid.
    Een makkelijke maaltijd is verse pasta, boursin oid, rucola of spinazie, pijnboompitjes of spekjes en cherry tomaatjes😋

  • Margaretha91

    Wij zitten gemiddeld tussen de 60/80 euro. De ene week leuke aanbiedingen dan sla ik wat extra in zodat ik die week erop weer wat minder nodig heb. Dit is inclusief luiers en doekjes. Voor mijn zoontje van 2,5 jaar. Wel exclusief een patatje weg bij de snackbar 😜

  • BoyBoyBoy

    Ik probeer het met €100,00 per week te doen, 4 personen. Twee volwassenen en twee kinderen. Puur boodschappen.
    Luiers, shampoo etc allemaal niet in dat budget.
    Meestal lukt het niet 😅 Maar ik heb gelukkig de ruimte dat het niet heel erg is als ik me er niet aan hou. Het gekaderde bedrag is meer voor impulsaankopen en bewustwording.

  • JustAMom

    Ongeveer 75 euro per week. Twee volwassen, een peuter en een hond.

  • Marieke-2018

    Weekmenu deze week;

    Gister zelfgemaakte mihoen met kip.

    Vandaag halen we pizza van de pizzeria, heel slecht haha maar ik ben pas om 17.30u thuis van de trimster met de hondjes en heb geen zin om dan nog te koken.

    Morgen heb ik late dienst en eten mijn dochtertje en vriend bij schoonouders en ik neem de left overs van de mihoen mee.

    Donderdag; Wienerschnitzel met gekookte aardappelen en boontjes .

    Vrijdag; Pangasiusfilet met aardappeltjes uit de airfryer en worteltjes.

    Weekend heb ik late dienst en weet ik nog niet wat ik ga eten.

    Ik heb niet echt een budget ene keer redt ik het met 50 euro andere keer 90 euro.

    Maar ik probeer zoveel mogelijk rond de 80 euro te zitten. Wij zijn met 2 volwassenen en 2 kindjes één van 2 jaar en één van 4 maanden. Luiers, billensoekjes, andere verzorgingsproducten zitten hier hier bij in, en ook het afhaal eten niet of als ik vlees van de slager soms haal ik lekker vlees of gegrilde kippenbouten bij de slager weg en dat zit er niet bij in.

  • Lama94

    120 euro per week, twee volwassenen en een baby. We zeggen al weken dat we beter op moeten letten, het wilt momenteel alleen niet echt. Ik heb continu honger en blijf maar eten.

    Pizza
    Boerenkool
    Nasi met satesaus en gebakken ei
    Broodje hamburger
    Kip pesto salade (pasta, kip, cherry tomaatjes, bosui, cashewnoten, geraspte kaas en rode pesto)
    Maaltijdsalade
    Macaroni
    Ons thema deze week: snel en makkelijk

  • Momtini

    Wij zijn met 2 volwassen en 1 kind. Ongeveer 130 euro per week inc. Luiers , voeding , doekjes, verzorging artikelen etc. We zijn ietsje meer kwijt vanwege Hellofresh icm online boodschappen.

    Wij hebben elke week een week menu , gebaseerd op hellofresh 3 dagen en wat we verder zelf willen 😊 wat er op t menu staat is o.a verse pasta met zalm, kabeljauw met parelcouscous, goedgevulde salade met kip uit de oven erbij en een broodje , gevulde puntpaprika met rijst en kardemom (Yotam Ottolenghi 🤗)

  • Joeppiej89

    Voor mezelf €30,- de baby €13,- en de honden €7,50 per week. Moet wel zeggen dat ik op het moment wel alles eet wat lekker is, en wat ik 9 maanden niet heb kunnen eten. Anders zou ik voor mezelf op €20,- zitten.

  • Lispeltuut

    Dan vind je zeker maar erg weinig lekker?

  • babyeend

    Wow..

  • Anobe

    80-90 euro voor gezin van 2 volwassenen met kat en een hele hoop kippen en ganzen! Dus hun voer/kattenbakkorrels/... Is ook meegerekend 😁

  • Trotsemama<3

    Wij zijn tussen de 30 en 50 euro per dag kwijt...
    Zijn standaard met 3 en halve week met 5

  • flierefluiter

    dus zo’n tientje per persoon per dag. Flinke eters? Of mag ik vragen hoe je anders aan €50 per dag komt (uit eten?)

  • Trotsemama<3

    Nee geen grote eters... geen idee... we bestellen ook geregeld thuis bezorgs... maar pampers... ontbijt .. uitgebreide lunch... en avond eten.... geeeen idee hahaha. We vragen het onszelf ook wel eens af hoe we telkens weer bij zon dure boodschappentas komen hahahhshs. Wrs veel te veel lekkers naast het normale eten🤷‍♀️

  • sannnnie

    100 per week ongeveer 2 volwassenen en 1 kind van 16 maand oud

  • Perzik

    Mijn vriend en ik gebruiken ongeveer €50 per week, vaak iets minder zelfs.

  • Baby.wens

    Soms wat minder of meer, maar over het algemeen ongeveer 80. Voor 2 personen.

    Hier halen we ook de nodige dingen voor onze huisdieren van. En hier van halen we ook spulletjes bij bijvoorbeeld de action, wat ik/wij dan ook maar nodig hebben van die winkel.

  • Si78

    Bij ons is het elke week anders maar ik denk dat wij gemiddeld € 80,- per week uitgeven. We zijn met 2 volwassenen, een kind van 4 en een hond.

Populaire topics

Babynamen zoeken

Jongensnamen | Meisjesnamen | Babynamen top 50