Nieuwe start

Vandaag precies een maand na mijn operatie, en... vanavond is mijn eerste menstruatie dan toch begonnen.
Ik had de hele dag al buikpijn (heb ik bijna nooit, normaal meer rugpijn), maar er kwam maar niets.
Heel even ging ik mij dan toch afvragen of er niet iets mis was. Er staat 6 weken hersteltijd voor, maar ik liep na 3 dagen alweer mijn boodschappen te doen en mijn huis te dweilen. 
Tja... als je alleen bent moet je wel!
In het begin voelde ik echt wel dat ik teveel deed, maar dingen moesten toch gedaan worden. En de arts zei ook dat ik het rustiger aan moest doen, niet te zwaar tillen enzo, en geduld moest hebben. Haha, dat moet je vooral tegen mij zeggen! Hoe minder ik mag of kan, hoe meer ik juist wil doen.

Dat komt misschien ook omdat ik de eerste paar dagen wel stil heb gelegen, en teveel tijd heb gehad om van alles te verzinnen. Ik moet ook eerlijk zeggen, zodra ik weer een beetje overeind was ben ik heel veel gaan doen om maar niet te hoeven nadenken. Fysieke pijn is voor mij makkelijker te handelen dat mijn gedachten en emoties, dus ff op mijn kiezen bijten en vooral druk bezig blijven om maar afleiding te vinden.
Het verdriet is er wel, maar dat laat ik alleen toe als het mij uitkomt. De rest van de tijd ben ik er erg goed in om iedereen (en mezelf) ervan te overtuigen dat het allemaal wel meevalt, en dat het eigenlijk heel goed met me gaat.

In ieder geval had ik nooit gedacht dat ik ooit zo blij zou zijn om weer ongesteld te worden. 
Precies een maand na mijn operatie, en precies 4 weken nadat ik ben thuisgekomen uit het ziekenhuis. 
Alle tussenliggende onderzoeken waren goed, mijn HCG was heel snel gedaald, en blijkbaar gaat mijn lichaam gewoon verder waar het voor mijn zwangerschap gebleven was. Daar ga ik nu in ieder geval maar even vanuit. Ik had voorheen altijd een periode van 26 dagen, wat zou inhouden dat mijn volgende eisprong op 1 november zou moeten plaatsvinden. 

Meteen mijn donor gemaild, of hij rond die datum weer tijd voor me heeft. Ik ga natuurlijk wel weer met de ovulatietesten aan de gang om het zeker te weten, maar in ieder geval kan ik weer gaan plannen en insemineren. De arts had gezegd, omdat mijn hele eileider is verwijderd, dat ik meteen weer aan de slag mocht. In eerste instantie zei ik nog dat ik eerst een maandje zou overslaan om weer helemaal fit te worden, maar ik voel me alweer prima, dus waarom wachten? Zonde van de tijd!!!

Mijn gyn had eerder gezegd dat ik zou worden doorverwezen naar een fertiliteitsarts, maar dat is natuurlijk niet nodig, want we weten nu dat ik in ieder geval zwanger kan worden. Haha, ik wilde schijven 'dat ik gewoon zwanger kan worden', maar er is bij mij helemaal niets gewoons aan... zaad uit een potje met een spuitje inbrengen, en dan maar hopen dat mijn ene eileider het eitje goed oppikt en dit keer wel naar mijn baarmoeder transporteert.
Daarom krijg ik wel vanaf december meer begeleiding van een gyn die gespecaliseerd is in "mislukte" zwangerschappen. Na twee miskramen en een bbz gaan ze mij nu toch meer controleren, en daar ben ik erg blij om. 

De afgelopen 10 dagen heb ik een detox kuurtje gedaan om alle troep van de operatie uit mijn lijf te krijgen. (narcose, morfine, diclofenac, en wat ze er nog meer allemaal in gestopt hebben). 
Als ik weer gaan insemineren wil ik wel mijn lijf zo schoon mogelijk hebben. 
Ik was voordat ik zwanger werd al ruim 20 kilo afgevallen, en nu nog een bijna 5, en ik ga nog even door tot ik weer zwanger ben. Volgende week ook rustig weer met wat yoga beginnen, en de week daarna wil ik toch wel naar de sportschool, want OH die buikspieren :S

Tijdens de operatie word je aangesloten op een tank koolzuurgas, en word je buik helemaal opgeblazen. Normaal als je zwanger bent groeit zoiets beetje bij beetje, nu werd in een paar minuten de hele boel ff flink opgeblazen en opgerekt, met als gevolg dat ik nu echt met een hangbuik rondloop. Die moet ff gauw weer strak worden, en daarbij meteen een weer een beetje meer conditie opbouwen zodat ik straks weer topfit mijn volgende zwangerschap in kan.

Ik doe er dus alles aan om zo fit en gezond mogelijk te worden, en nu ik weer ongesteld ben geworden is dit dus dag 1 van mijn volgende ronde!!! :)

509 x gelezen, 0

reacties (0)