4ling!!

De spanningen waren nie meer te houden.. Zouden we embryo's hebben? We zijn zelfs voor half 2 gebeld. Alle 7 de eitjes konden ze bevruchten en we hebben 4 embryo's die terug geplaatst kunnen worden. Morgen om 11:45 komt er 1tje lekker in mama's buikje! Oh ik ben zo blij en oh zo trots!!!!! Vorige keer hadden ze van de 8 eitjes maar 4 kunnrn bevruchten en hadden we er 2 over. Dus deze poging is zo ie zo al veel beter gegaan. Hopelijk over 16dagen een positieve zwangerschapstest in handen..

414 x gelezen, 0

reacties (0)


  • ~Anja~

    Wat super!!!! Succes met de terugplaatsing hoor xxx

  • braampje

    Veel succes met de terugplaatsing morgen..

  • seven

  • jve11

    Succes!!!

  • Sprinter2011

    Dat is heel mooi nieuws . Morgen de tp en ik ga keihard duimen dat het embryo mooi in jouw buik blijft en je gauw een positieve test in handen hebt

  • me007

  • missa

    Super nieuws! Op naar een hele mooie tp!! Wanneer hoor je of er nog cryo's zijn??

  • juffrouw piertje

    Oh meid, wat spannend! Ik hoop zo dat dit prachtige embryo zich heerlijk in je buik nestelt.

  • Toinette

    O, fantastisch nieuws! Wat superfijn! En wat een goed gevoel geeft dat, dat het zo goed gegaan is. Geniet er morgen van, meid. Geniet er met volle teugen van. Maar volgens mij hoef ik dat niet te zeggen, hè?

  • ragazza

    Wat ontzettend mooi nieuws! Op naar een goede terugplaatsing. :)

  • keesjes76

    Yeay, dat is goed nieuws!!! Morgen ben je mini-zwanger! Op naar de positieve test....

  • cindymaart 79

  • Jojo75

    success!!

  • trotsemamavanL

    Wat super goed! Succes morgen met tp. En mijn duimen draaien

  • GJAF

    Zoals ik eerder aangaf, ben geen kenner. maar als er 7 zij bevrucht waarom kunnen er drie dan niet gebruikt worden? Er wordt er maar 1 teruggeplaatst en waar blijven ze met de overige 3?
    Toen 4 bevrucht van de 8 en nu 4 van de 8. Is dat beter? Nou ja. Laat mij maar lekker zo nieuw in dit verhaal. Ik ben erg blij dat jij optimistisch bent en dat er binnenkort een leven in je buik groeit! Succes!

  • mamavanlizzylouise

    Spannend ! Succes xxx

  • xx marina xx

    ben blij voor je!

  • wachtenopwonder

    wat goed! Hebben ze icsi toegepast dit keer?

  • nina2014

    heel veel succes

  • mamachiara

    Succes x

  • jafra27

  • WendyK83

    Wat goed!
    Succes morgen!

  • ~03-12-05~

    toi toi toi!!!

  • rlyblue

    Succes met de terugplaatsing!