Kleine update

Hey meiden!


Even een update vanuit mijn kant, geschreven op de ipad dus let niet op de eventuele typefouten of het ontbreken van witregels.
Afgelopen weekend een druk maar gezellig weekend gehad. Vriendlief was jarig en wij vieren dit altijd redelijk groot bij ons thuis. Bank aan de kant, statafels in het midden, veel slingers, hapjes en drankjes en een hoop gezelligheid. Omdat ik nog niet weet of het deze ronde is gelukt, nam ik het zekere voor het onzekere en dronk ik geen alcohol. Er waren wat vrienden die voorzichtig informeerden hoe het ervoor stond qua zwanger worden. Gelukkig dit keer geen goedbedoelde en pijnlijke opmerkingen en tips, maar nu vooral veel begrip en steun. Heel fijn om te merken dat onze vrienden het heel naar voor ons vinden, ook al weten ze zelf niet hoe het is om er zo lang op te wachten. Ze kunnen zich wel goed inleven in ons en willen ook leuke dingen met ons ondernemen, om voor afleiding te zoeken. Ik voel me echt verwend met zulke lieve vriendjes!


Gisteren hadden we de 90e verjaardag van mijn oma. Vlak voor vertrek nog even naar het toilet, want we moesten nogal een stuk rijden, en ineens zie ik een ini-mini klein donkerbruin sliertje vermengd met slijm op het toiletpapier. Het was nog niet eens 2 mm groot, maar voor mij groot genoeg om met een bonkend hart op het toilet te zitten. Hoe kan dat nou? Ik zat pas op dag 8 na de eisprong... Meestal zijn die mini bruine slijmsliertjes een voorbode van mijn menstruatie. Bah! Zwaar teleurgesteld stapte ik inclusief inlegkruisje in de auto. Wát baalde ik zeg! Maar door de lange autorit had ik tijd om na te denken en besloot ik om er dan maar een leuke verjaardag van te maken! Dus geheel tegen mijn principes in heb ik twee wijntjes gedronken en genoten van een broodje filet american..

Inmiddels is er nog niet veel veranderd, ik heb nog maar 1 keer na zondag een sliertje donkerbruin aangetroffen op het wc-papier. Wel heb ik nu wat zeurderige buikpijn, dus volgens mij duurt het niet zo lang meer. Ik voel me nu toch wel weer verdrietig, ondanks dat ik positief wilde blijven heb ik nu weinig hoop meer. En alleen nog maar meer twijfels, want als ik nu ongesteld word, is mijn luteale fase veeeel te kort... Pfffff!



Liefs,
Pluisje

451 x gelezen, 0

reacties (0)



  • loutje7

    Sterkte misschien toch nog innesteling??