Met de komst van mijn kinderen was het gedaan met mijn nachtrust. Niet alleen werd mijn slaap onderbroken, maar door alle hectiek van de dag was in slaap vallen ook ineens een probleem. Met deze producten had ik waarschijnlijk heel veel slaap kunnen winnen!
Ik nam het maar voor lief, die slaapproblemen. Naarmate ze wat ouder werden, ging het al iets beter. Achteraf gezien had ik me er veel meer in moeten verdiepen, want een goede nachtrust is zo belangrijk als je kinderen hebt. Je kunt dan veel meer hebben, qua geluid, gezeur en gedoe, dan wanneer je een slaapgebrek hebt!
Tips om in slaap te vallen
Maar hoe kun je ervoor zorgen dat je als een blok in slaap valt en een goede nachtrust krijgt. Deze producten kunnen je daarbij helpen.
Een goed kussen
Ik sleep dus overal en nergens mijn kussen mee, want zonder een goed kussen doe ik geen oog dicht. En als je toe bent aan een nieuw kussen dan wil je het liefst eentje die je eerst even mag proberen. Dat kan met onderstaand exemplaar!
Als iets je ontspannen kan maken vlak voor het slapen gaan, is makkelijk dimbare verlichting. Met een kleine aanraking een verlichting net even wat minder fel te maken, kan je lichaam echt een beetje laten ontspannen.
Ik ben niet een badmens, dus ontspannen in een bad vol lavendel en eucalyptus zit er voor mij niet in. Ik ben meer een douchepersoon. Een warme douche kun je nog ontspannender maken met een heerlijk doucheblokje dat je in de hoek van de douche plaatst. Als je er wat water overheen sprenkelt komen er allemaal heerlijk etherische oliën vrij die voor de bloednodige ontspanning kunnen zorgen.
Als fervent boekenlezer was ik als een kind zo blij met mijn e-reader! Zo vlak voor het slapengaan is mijn favoriete ontspanmoment. Door te lezen voel ik mijn ademhaling al langzamer gaan en dan binnen mum van tijd val ik weer in slaap. Met een e-reader kun je ook zonder een nachtlampje jouw favoriete boek lezen, ook fijn voor je bedpartner;-)
Tip van mijn voetreflex-masseur om als een blok in slaap te vallen: een magnesium voetbad! Ik zou er wat meer tijd voor vrij moeten maken, maar die keren dat ik heb gedaan: ik viel bij wijze al in slaap voordat mijn hoofd überhaupt mijn kussen aanraakte.
Wil jij graag jouw verhaal over je bevalling, baby, vruchtbaarheidstraject of iets anders delen op BabyBytes? Dat kan via dit formulier. Wie weet staat jouw verhaal binnenkort (anoniem) op de site!
Ze is getrouwd met haar jeugdliefde en moeder van een zoon (2006) en een dochter (2009). Ze begon in 2017 als online redacteur bij BabyBytes en is sinds 2022 hoofdredacteur. Naast haar werkzaamheden voor BabyBytes.nl is ze ook eigenaar van het online platform de Club van ontaarde moeders.
Reageer op dit artikel
reacties (0)