Ik ben wel benieuwd hoe jullie dat doen..

Hier gezin twee kinderen 2 en 3 jaar en twee volwassenen.
Geef ongeveer €400 per maand uit aan boodschappen. Hoeveel geven jullie uit en waar haal je de boodschappen?
Ik kom bij de Lidl, Jumbo en Kruidvat voor wasmiddel, shampoo, luiers.
Ik wil graag zo min mogelijk uitgeven aan de boodschappen. Maar wil niet beknibbelen op fruit en groenten etc.

Reageer op dit topic

Maak een Babybytes account om zelf topics te openen in V&A


reacties (60)    Verversen

1 2 3 4 5



  • eleonoortje

    Hier rond de 350 euro per maand, dat is inclusief verzorgingsproducten/wasmiddel/etc, maar exclusief kattenvoer. We zijn met twee volwassenen, een peuter en een baby (die eet zelf nog niet, maar omdat ik borstvoeding geef eet ik wel aanzienlijk grotere porties dan als ik dat niet doe).

  • miimmii

    Hier met 4 kinderen denk ik zo'n 250 per week. Maar moet wel eerlijk zeggen dat we helemaal niet zo opletten met boodschappen. Denk dat hier best nog wat op te besparen valt voor ons. Als we folders bij zouden houden en boodschappenlijstjes zouden maken kan dit denk ik honderden euro's schelen. Bukken voor de goedkoopste producten is de makkelijkste manier haha

  • Mamsievan2LM

    Ik denk inclusief alle verzorgingsproducten/luiers etc. ook wel rond de 120 euro per week dus dat is netjes voor 2 volw + 2 kids van 3 en 5. Ik ben slecht in sparen. Wij houden elke maand echt wel heel veel geld over maar dat gaat ook gewoon weer hard op.

    Besloten zodra alles weer binnen is, in 1x al het weekdgeld te pinnen voor de hele maand en pinpas voortaan thuis te laten Kijken of dat werkt.

  • Blumpke

    Hier 100 euro p/w volgens mij?
    Dit is echt zo'n kosten post waarop wij zouden kunnen besparen (wel nog steeds gezond eten etc). Zijn overigens met zijn 2e.
    Speciaal voer voor de dieren moet daar dan nog bij komen.

  • Canimelif

    200 euro per week ongeveer.
    2 volwassenen met 4 kinderen. Waarvan de oudste 2 niet normaal veel eten. Niet normaal wat daar allemaal ingaat. En we hebben een kat.

  • 3-Prachtigekinderen

    140 euro per week inclusief verzorgingsproducten en luiers. Gezin van 2 volwassenen en 3 kinderen (5,4,2 jaar). Groente grotendeels uit groentetuin van mijn ouders.

  • jenniferri

    Rond de 100euro per week. We zijn met 4 waarvan 2 kinderen van 4 jaar en 1,5 jaar. Luiers koop ik van de ah berenluiers de rest in aldi of in de Lidl waar ik werk. Eten is ontzettend duur geworden de laatste tijd en proberen wel op te letten maar gaat altijd richting de 100 euro per week als ik alles tel.

  • Lan1405

    Ong 545,- p/m. Daarin zit ook 26,- luiers. Ik bestel via PICNIC en anders de Dirk.

    Wij zijn met 2 volwassenen en 2 kids (8 en 2)

  • mijn~meisje

    ik ga naar de aldi en de lidl en ik denk max 50 euro per week. Daarnaast haal ik vaak groente en fruit op de markt. Ik kies dan voor groentes die goedkoop zijn per kilo. Meestal ga ik tot 1,5 euro per kilo. Daardoor bespaar ik veel goed.Altijd zelf snijden en geen gesneden. Dat kost rustig minimaal 5 euro per kg. Fruit kijk ik naar het seizoen. Ik weet dat het nu het seizoen is van bessen, bramen aardbei etc. Maar hier staan geen bakjes aardbeien van 2 a 3 euro op tafel of bessen die nog veel duurder zijn.
    Shampoo etc gebruiken wij niet of amper en dat koop ik veel in een goede aanbieding. Ik was 1 max 2 keer in de week mijn haren dus dan gebruik je ook weinig. Ik doe rustig een paar maand met een bus en ik heb lang haar. Luiers wasbaar, dus 1 keer kosten en daarna niet meer. en wasmiddel ook in de aanbieding. Laatst 3 grote pakken neutral (3 kg per stuk) gekocht voor de prijs van ongeveer 1,5 pak. Ik verbruik door de wasbare luiers wel iets meer wasmiddel maar ook daarmee valt het echt mee met de kosten. Ik heb een tijd met formiel poeder (lidl huismerk) gewassen maar mijn dochter is allergisch voor parfum helaas. Dat is bijv nog een stukjes goedkoper en werkt prima!
    verder eten wij ook weinig vlees, dat is vaak ook een grote kosten post.

  • Alwina

    Hier tussen de 50 en 70 euro per maand, met 2 volwassenen, 2 kinderen 5 en 3, 2 honden, 2 katten en vogels.
    Ik moet zeggen dat ik ook na de voedselbank ga, krikg daar elke week vlees en brood dus scheelt me alleen al veel. Beide kindere zitten snachts nog in de luiers, en incl alle schoonmaak en verzorgingsproducten.
    Doe me boodschappen bij de boni en albert heijn en action. Haal ik vlees is dat vaak bij de turk.

  • LadyEss

    Zo'n 160 per week(2 volwassenen en 2 kinderen 8&4 jaar. Incl alles erbij, straks met nr 3 erbij zal 't na de 180-190 gaan. Qua eten ed doe ik alles bij de Lidl.. Luiers bestel ik straks net als billendoekjes online.
    Wij hebben ook nog 1 hond en 4 katten.. Dat voer en eventuele dierenarts kosten doet hij.

  • MoedervanPinda

    We zaten altijd rond de 125 euro per week aan boodschappen (6 personen) maar de laatste tijd heb ik het idee dat het echt veel meer is geworden. We hebben het nu weer helemaal uitgerekend - 160!! euro per week. Dat is echt inclusief alles - ook 1 keer per maand sushi of iets anders bestellen. De boodschappen zijn echt een stuk duurder geworden. We winkelen bij Lidl, Jumbo, Picnic en Kruidvat. Heel af te toe kom ik bij AH. Ik vind het fijn de standaard (wekelijkse) dingen te kopen bij Picnic - je bent minder geneigd impulsief te kopen en ze leveren gratis.

  • schuurtje

    Ons gezin bestaat uit 2 volwassenen 2 kids en een baby..luiers haal ik van de kinderbijslag en dat is zo'n 20 euro per maand.haal ze bij dm.woon 5 km van Duitsland af.verder haal ik de boodschappen bij de nettorama,ah,Lidl en Duitse Lidl.wij gaan elk weekend on de tafel om te kijken wat er in de aanbieding is en maken er dan een weekmenu van.meestal zit ik per week tussen de 85/100 euro...


1 2 3 4 5

Populaire topics
Populaire blogs

Babynamen zoeken

Jongensnamen | Meisjesnamen | Babynamen top 50