Ziek, zieker, ziekenhuis

Heb echt twee sec tijd om ff dit te schrijven.
Nando is behoorlijk ziek en lig al sinds zaterdag in het ziekenhuis. we weten niets en ze zeggen vrij weinig. Nu krijgt manneke een scan en ik moet nu op sollicitatie gesprek.ben gesloopt van alle spannong stress en slecht slapen..
Als ik er aan toe kom vanavond meer verhaal..pff arm manneke

404 x gelezen, 0

reacties (0)


  • noordenzon

    Getver meid! Dat is niet leuk! Ik stuur je veel positieve gedachten! Hoop voor jullie dat je snel nieuws krijgen. Onzekerheid is verschrikkelijk!

  • suuske1980

    Sterkte

  • LoveMyLittleSunshine

    zo dat is slopend als ze je nik zeggen en ook nog op sollicitatie! sterkte met jullie mannetje! mn dochtertje van 12 weken ligt er al sinds donderdag in, heeft een luchtweginfectie, waterpokken en blaasontsteking voor de 2de keer..de eerste keer blaasontsteking zeiden ze pechgevalletje, deze keer is de kans groot dat het toch van dr niertjes afkomt en krijgt ze een echo en mri scan :( dat is ook echt slopend..hoop dat jullie snek goed nieuws hebben

  • laura84

    jeetje wat erg! Hopelijk gaat het snel weer beter en veel succes met je sollicitatie

  • sunspot

    Jeee, wat een naar nieuws. Snap dat je op bent van de zenuwen. Hoop en duim voor je dat het niets ernstigs is en dat hij snel weer opknapt. Ondanks alles wel veel succes met je gesprek.

    *knuf*