Werken...

Ik heb vandaag weer voor het eerst gewerkt.

Toen ik Mara bij de oppas afzette, heb ik niet gehuild (bravo!)... dat had ik gisteravond al de hele avond gedaan en nu was het scherpste randje ervan af.

Werken was vreemd. Enerzijds leek het of ik nooit weggeweest was en anderszijds voelde ik me weer de nieuwkomer die nog niets wist.

Het was niet vervelend, maar leuk vond ik het ook (nog) niet / (meer). Ach, het is niet anders; het zal wel loslopen. Ik moet blij zijn dat we een goed oppasadres hebben en dat we KUNNEN werken, vooral in deze tijd.

Maar ik kan het niet helpen dat het voelde alsof ik wel wat beters te doen heb...

Hoe dan ook: de kop is er weer af!

Botti had Mara opgehaald bij de oppas, dus toen ik thuis kwam, was Mara er al. Alles was (uiteraard) goed gegaan en ik kreeg als beloning voor al mijn inspanningen van vandaag (hmmm, dat viel ook wel weer mee) weer zo'n heel mooie, lieve, tandeloze lach! Gelukkig maar, want dat is het enige dat ertoe doet!

liefs totti

494 x gelezen, 0

reacties (0)


  • si78

    Kan me voorstellen dat t erg tegenvalt en je echt wel wat beters hebt te doen: bij Mara zijn. Maar helaas zit t leven zo in elkaar, we moeten werken. Aan de andere kant lijk je me ook helemaal geen type om voor altijd thuis te zitten. Ach het went wel meis. Dikke kus

  • daniellebooij

    het is altijd moeilijk om je kleintje af te geven bij de oppas maar straks vind je het heerlijk om even er tussen uit te zijn haha suc6

  • mamavan3boys85

    you go girl!!

  • ingel

    stom is dat he.
    Ik heb dat ook voel me echt vreemd ben er ook gewoon bijna 5 maanden uit geweest.
    ach voordat we het weten weten we niet meer beter.

    xxx

  • enitam

    Goed zo!!!

  • ize

    Hopenlijk heb je snel weer een goed gevoel over je werk (of win je de loterij zodat het niet meer hoeft ) en komen je hoofd en hart weer op 1 lijn.

  • snuffie1


    fijn goed ging meis en zeker even vreemd werken en zo ja en komt wel weer!

    fijn met mara goed was gegaan en ja daar doe je het voor he knuf en s6 met werken en zo