Lieve BB vriendinnetjes..
Gisteravond hebben mijn vriend en ik besloten om uit elkaar te gaan. Na bijna 2 jaar samen te zijn geweest, hebben we de beslissing gemaakt, dat het beter is om niet meer samen te zijn. Na de woede van mijn vorige berichten wist ik dat het allemaal veel te ver uit de hand was gelopen.
Voor het eerst in een hele lange tijd hebben we een rustig en volwassen gesprek gevoerd. En onze conclusie is dat wij samen niet gelukkig worden.
Ik kijk de toekomst hoopvol tegemoet. Ik en Jayden zijn sterk genoeg om hier door te komen. En gelukkig heeft mijn vriend ook geweldig gereageerd. Hij heeft me beloofd me te steunen, financieel, en op elk ander gebied waar ik hem nodig heb. Ook heeft hij gezegd dat hij begrijpt dat het niet meer gaat. En dat hij weet dat het 9 van de 10 kee zijn fout is geweest, en dat ik dit niet heb verdient.
Ik ga op zoek naar een woning, en ga een toekomst op bouwen samen met mijn lieve Jayden. Ik heb voor hem gekozen, en dat is het beste.
Ik kom hier later nog even wat uitgebreider op terug. Ik ga nu met mijn lieverd naar het cb om te meten en wegen
Liefs.. Sha
reacties (0)