IUI 4.0 fm 1

Vanochtend  weer eerste fm gehad....IUI 4 alweer


links: 1 x 10mm
rechts: 1 x 13 mm
bms: 9 mm
Nog even een paar dagen doorspuiten tot een smiley.


Rechts doet in elk geval mee, hopelijk links ook nog. Anders maar een eitje deze ronde. Eerlijk gezegd ben ik een beetje teleurgesteld. Had gehoopt op zeker 2, misschien wel 3 eitjes....de droom lijkt weer verder weg dan ooit deze ronde.....de gyn zei nog liever kwaliteit dan kwantiteit en natuurlijk is dat ook zo..... dus: lief klein eitje rechts en nog kleiner eitje links..groei door tot twee mooie eitjes en hopelijk blijft er een van jullie plakken deze keer.... allebei mag natuurlijk ook, maar 1 zou al leuk zijn.


Donderdag ochtend is de intake van de IVF en de brief voor de verzekering ligt inmiddels klaar bij de kliniek. Er is dus een nieuw plan B....hopen dat plan A toch nog een verrassend slot heeft.


464 x gelezen, 0

reacties (0)


  • -Vinc

    Duim, duim en nog eens duim!!!

  • daanna

    Laatste iui had ik 1 klein ei en 1 groot ei...meer niet...en 1 van die twee is mijn roosje geworden,dus nog niet wanhopen!!! Hoop,hoop,hoop dat plan b niet nodig is

  • m84

    Succes meid!

  • hannah39

    Toi toi toi, je hebt maar één bevrucht eitje nodig voor een kindje!

  • keesjes76

    Op dit moment kunnen ze allebei nog meedoen, dus daar duim ik voor! En dat plan A alles is wat je nodig hebt....Knuffel!

  • tweety24

    Ik ga heel hard duimen voor jullie. Heb je nog weer een nieuwe fm afspraak? 1 Eitje moet het kunnen doen. Je weet maar nooit.

  • Lumi

    Toi toi toi

  • nanette

    Hopelijk is plan b niet nodig succes meis

  • Lotte1

  • lucie161

    Terug op weg. Plan B staat al in wacht dus ga rustig nog eens voor deze ronde, wie weet. Verzorg, ontspan en verwen je maar eens goed zodat al die spanningen niet de bovenhand krijgen. Hier wordt alvast voor je deduimd.

  • naatje s

    Ik hoop voor je dat het raak is en dat Ifv niet nodig is,kunnen wij ook voor in aanmerking komen maar zie zelf Ifv niet zo zitten is een zwaar traject..succes

  • muisje74

    T zit je toch werkelijk niet mee. Iui heb ik geen ervaring mee, maar ivf ging bij mij prima en bij de 2e tp was het raak. Ik duim voor je

  • hope~so

    Ik duim voor je dat de ivf niet nodig is! Liefs

  • Blossem

    Ik hoop het met je mee...