Muziekdoosje gekocht

Bij mijn andere 3 zwangerschappen kocht ik zo rond de 18e week een speeldoosje. Die leg ik dan elke dag een paar keer op mn buik omdat ik denk dat de baby dat dan hoort.Dit doe ik echt elke dag tot de baby geboren wordt en daarna hang ik dat ding in het bedje...Het lijkt echt te werken !!!

Dus toen we vandaag langs de prenatal liepen konden we het niet laten om alvast bij de speeldoosjes te kijken!
Ik zag een hele mooie wit met zilveren ster met een kleinere ster erop.Die kleine moest je opdraaien...echt heel schattig!Maar weer een standaard muziekje...nog een andere aangezet...ook standaard!
Toen zag ik een koe..best grappig maar niet echt mooi vond ik,maar toch even aan het koortje trekken........Whaaaaaa...ik stond dus ineens te huilen."fur Elise" speelde het!!!!!!
Leuk hoor die hormonen...vriendlief stond zich rot te lachen en vond me zo schattig en het meisje bij de kassa (waar die dingen hangen) en wat klanten stonden me heel stom aan te kijken!
Niet meer getwijfeld...dat doosje wat niet echt mooi is maar een prachtig melodietje heeft,hebben we afgerekend!

515 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Fiora

    ik heb ook een fur Elise muziekdoosje!! Als Giano moe is maar zich ertegen verzet om te gaan slapen, dan zet ik deze even aan, en dan is hij binnen no-time in slaap gevallen!!

  • justjenn

    haha herkenbaar, ik jank om de gekste dingen op de foutste tijdstippen maar dit vind ik wel een logische hoor :P of misschien komt dat omdat ik ook strak onder de hormonen sta.
    wat een mooi idee trouwens, vind het een mooi idee dat het kindje rustig word van het muziekje (is volgens mij ook gewoon echt zo) zo speciaal :)