Gehoorscreening& audiologisch centrum

Hallo BB-ers,

Tis al weer lang geleden dat ik wat geschreven heb...probeer jullie blogs allemaal trouw te lezen maar soms blijf ik een beetje achter. Tussen de flesjes, luiertjes, boertjes en scheetjes door lees ik jullie verhalen. Een aantal die al bevallen zijn en ook een aantal die nog aan het wachten zijn op hun lieve kleintje. Zo spannend!

Hier gaat alles eigenlijk steeds beter, jawel druk maar ben zo blij met mijn mannetjes. Alhoewel nog wat onzeker begin ik steeds meer te wennen aan het idee dat ik "mamma" ben. Wat een geweldige ervaring. Ik ben nu wel zo'n mammie die blij is dat er een consultatiebureau is voor alle vragen want tis zo een nieuwe wereld voor me.

Ondertussen zijn Collin & Jaydey al weer bijna 5 weekjes oud. En ze groeien daarbij ook flink. Vooral Jaydey groeit al uit zijn kleren...dus wil ik weer winkelen om hem en natuurlijk Collin er zo leuk mogelijk enigszins afgestemd op elkaar uit te laten zien. Nu koop ik 2 maten. Die kan eerst grote broer aan en dan kleine broer ook.

Al snel na thuiskomst kreeg ik een oproep voor een gehoorscreening. Gelukkig kwamen ze die ook thuis doen ivm mijn mobiliteit. Ben bij de weg nu al veel mobieler- heb bijna tot geen last meer van mijn wond. De eerste gehoortest bleek bij beide negatief. Ze kregen niet genoeg reactie terug. Mevrouw stelde voor ivm de tweeling gelijk de 3e test aan te vragen. Die meet dan wat nauwkeuriger met electrodes etc. Deze werd een week later gedaan. Gelukkig bij Jaydey voldoende resultaat maar bij Collin bleek zijn linkeroortje niet voldoende te reageren...mamma in paniek...We zijn toen doorverwezen naar het audiologisch centrum voor een uitgebreider onderzoek. Vanmiddag dan met Jaydey en Collin op pad die kant uit en wat ben ik blij met oma's en opa's want alleen had ik deze onderneming echt niet kunnen doen...alleen al op tijd aankomen...al dat plannen met voedingen, luiers en niet te vergeten die handel die ik mee moet nemen in mijn luiertas. De test zou zo'n 3 uur kunnen duren.

Gelukkig viel alles mee...Collin deed het voorbeeldig, hij was zoo rustig met weer al die toeters en bellen op zijn hoofd en oren. We waren met 2 uur weer buiten met het goede nieuws...Collin zijn oortjes zijn goed en we hoeven niet meer terug te komen.

Nu dan donderdag naar het CB voor een afspraak de 1e bij de kinderarts..ik ben erg benieuwd. Jaydey heeft zoveel uitslag. Het lijkt wel of er gelig vocht op plekjes uit zijn gezichtje komt. Hoop zo dat het ok is en dat het dan maar mijn hormonen zijn die er bij hem uit moeten. De arme jongen!

Ach zo gaan we weer verder met zorgjes maken...

liefs Milan

342 x gelezen, 0

reacties (0)


  • mamaingepapajan

    heftig he als ze zeggen sorry maar hij komt niet door de test. Ik vond het ook zo lastig! Gelukkig dat de uitslag goed is, kan je dat inderdaad ook weer achter je laten!! Fijn dat het zo goed met jou en je mannen gaat........ik kan ook niet zonder opa en oma's!!

  • Elsbeth29

    Fijn dat de test goed was zeg, altijd fijn om te horen lijkt mij! Goed dat alles verder ook lekker gaat en alweer 5 weken .... wat gaat dat snel zeg! En ja je bent echt moeder, haha en wel van 2 mannen! Echt zulke leuke foto's ook in je fotoboek. Hoop inderdaad dat die uitslag ok is, kan je helaas geen advies geven. Ben nog geen moeder, binnenkort wel hoop ik :-)! Geniet van je kleine ventjes! X

  • Mama van 3

    Fijn dat de gehoortest goed was!! Toch een last die van je schouders valt!!
    Het valt ook niet mee,een tweeling als je voor het eerst moeder word!! Idd zoveel om onzeker over te zijn.Wat dat betreft ben ik blij dat de twin niet mijn eerste kindjes waren.Je bent dan toch rustiger denk ik!!
    Ga op je gevoel af!! Das meestal het beste!! En na bijna 10 maanden kan ik zeggen dat het steeds beter gaat!! Ook voor jou !! je bent dan helemaal aan het moeder zijn en je kids gewend !!

    Gr en geniet ervan!!
    Mandy