Onze mannetjes alweer 12 weken vandaag

Ja ik ben een slechte blogschrijver en het lezen van alle blogs kan ik bijna niet bijhouden laat staan op alle reageren maar probeer het wel.

En...ik wil jullie niet onthouden dat het vandaag alweer 12 weekjes geleden is dat ik bevallen ben van onze mooie mannetjes..jee wat gaat de tijd hard. Dit is ook aan hun te zien! Met hun ingebouwde klokjes die weten wanneer het flesjestijd is drinken ze goed, groeien ze goed, slapen ze als roosjes overdag maar s'nachts..hmm dat gaat nog niet zo als paps en mams dat graag zouden willen....ik moet zeggen dat het me best begint op te breken zo die onderbroken nachten. Maar goed als het dan weer licht word en af en toe schijnt het zonnetje denk ik ..oh nou het gaat wel weer.

2 weken geleden hebben ze hun 1e prikjes gehad en daar zijn ze zo goed doorheengekomen, geen last van verhoging etc maar heerlijk rustig geslapen erna.

Het is altijd wel een hele happening om de deur uit te gaan. Met 3 hoog zonder lift is het net een verhuizing. Wagenpark opbouwen met die wiegjes..ik zal blij zijn als ze in de buggy's kunnen dat scheelt een hoop. Ik neem ze nu in de maxi cosi naar beneden en zet ze daar over in de wagen.

Sinds 2 weken hebben we echt steeds meer contact, Jaydey lacht volop en brabbelt al heel wat. Collin lijkt iets achter te lopen maar doet zeker niet onder voor zijn grote broer. Echt geweldig!

Het is echt super om het ouderschap te mogen meemaken. Het blijft ongelovelijk dat wij papa en mama mogen zijn van zulke heerlijke knullen.

Toch heb ik het soms best moeilijk met het feit dat je niet meer zo vrij bent als ik was..begrijp me niet verkeerd ik zou niet meer willen ruilen maar het is idd niet meer zo makkelijk "even" iets te gaan doen.

In december gaan de Jaydey en Collin 2 daagjes naar de kinderopvang. Iedereen zegt dat het wel moeilijk zal worden voor me maar waar ik meer angstig voor ben is als ik in januari weer aan het werk ga. Wat zal t gaan worden..hoeveel nachtjes moet ik mijn kereltjes gaan verlaten...bij dat idee krijg ik al water in mijn ogen...

Maar goed! Het is ook weer tijd om iets te gaan doen waar ik zeker ook aan toe ben. Mijn hersens zijn de weg kwijt ;-D en het wordt tijd die weer es een beetje te ordenen. Tis toch ook maar mooi dat zo iets als zwangerschapsverlof bestaat!

Ps ik doe ook nog even een foto erbij van Jaydey en Collin 12 weken oud

341 x gelezen, 0

reacties (0)


  • mamaingepapajan

    neehoor ik wil nooooooooitttttt meer anders, hihihi als ik op een dag prive kan poepen ben ik al blij, hahahah! maar het is ook mooi en liefde vol. Onze jongens krijgen om 22.00 uur de laatste fles en beginnen tussen 3.30 en 5.00 te muiten!! HELLLLLLUPPPPP! Ik zou zo blij zijn als we door deze periode heen zijn!!

  • NGF

    oooo begrijp ik best goed soms wil ik 5 minuten ontsnappen .je bent niet meer vrij maar geniet veel van ze.
    werken heb ik niet meer gedaan al 6 jaar. ben bang om niet veel andacht te geven maar soms wil ik wel .
    en hoe eten ze om de beurt of tegelijk weet wel an mijn moeder dat we samen honger kregen was moeilij voor haar als mijn vader aan het werk was een aan beide borsten hahaha .
    liefs nen

  • twinmama

    ha, ha... ja 'even' iets gaan doen is voor mij al bijna een eeuwigheid geleden... enne, voor het eerst naar het dagverblijf brengen is natuurlijk moeilijk, maar weer kunnen werken is af en toe ook wel een verademing hoor!

  • jooos

    Ooh Milan, zo herkenbaar! Ook ik ben zielsgelukkig met Juul en Stijn, maar mis soms het 'even hier of daarheen'. En slapen, ik wil zo graag slapen als ik zin heb. Verder gaan ze bij mij in januari naar de gastouder en ik krijg nu al pijn in mn buik bij t idee...Maar jij bent ook nachten weg, bluuuh! Verder heb ik ook het gevoel dat ik over niks anders kan praten dan eten, poepen en plassen en dat soort geneuzel, en ben ik ook blij weer ns wat verder te moeten gaan denken. Maar ja, tis dubbel. Ze zijn echt superschattig en mooi man! Grappig hoor, dat ze zo hetzelfde zijn. Juul en Stijn lijken niks op elkaar, zal binnenkort ns foto's plaatsen. Juul is mooi klein poppetje en Stijn een grote beer. Leuk allemaal.
    Geniet nog even lekker van deze weken! Leuk, met Stklaas en Kerst enzo, bijzonder he, alles voor de eerste keer als GEZIN.
    Liefs! José