hallo allemaal.
even een blog om van me af te schrijven.
wat had ik weer een goede hoop deze maand, donderdag was mijn nod (28 dagen) maar omdat het de vorige keer ook 30 dagen was ben ik daar nu ook maar vanuit gegaan.
gisteren dag 30 geen buikpijn geen bloed nix, al dagen misselijk en erge last van mijn stuitje en borsten. maar helaas gisteravond tegen de nacht leek mijn afscheiding iets donkerder...... nee he dacht ik het zag er zo goed uit en ik voel niets normaal als de ms eraan komt krijg ik echt heel erge buikpijn.
helaas was dit weekend mijn vriend ook weg dus stond ik er alleen voor dus ben met tranen in mijn ogen in slaap gevallen en vanmorgen weer opgestaan.
bij het plassen heel licht roze afgeveegd maar verder niets maar me temp om 05.00 (beetje erg vroeg) wel 36.7 maar uur later (na wel uurtje slaap) 36.9 dus ik denk dat deze ronde weer voorbij is.
de buikpijn is echt heeeel licht kan het eigenlijk geen buikpijn noemen en het zet nog steeds niet door, waarom houdt mijn lichaam me zo voor de gek en zet t of gewoon goed door of t blijft lekker weg.
ik weet dat er veel meiden zijn die al veel langer bezig zijn om zwanger te raken maar toch lijkt het alsof ik faal, waarom werkt mijn lichaam niet mee waarom lukt het gewoon niet, sinds mijn operatie is mijn cyclus ook iedere maand wat langer, eerst 28 dagen en nu al op 31 (als het vandaag al doorzet) zit ik straks op dag 45?????????
ik weet het even niet meer, ik heb soms ook het gevoel dat het mis is bij me dat mijn andere eileider ook niet goed werkt.
de hele maand heb ik ook veel buikpijn en steken gehad, dit heb ik sinds de operatie, soort blaasontsteking gevoel en dat maakt me soms bang want dat gevoel had ik ook bij mijn bbz.
mijn viend zegt dan maken we toch gewoon een keer een afspraak bij de gyn. nou kom ik daar aan 'uhhhh ik denk dat er iets mis is'die hebben natuurlijk wel wat beters te doen dan stellen die pas een half jaar bezig zijn en die denken dat ze iets hebben.
maar goed ik vind zelf ook dat ik nu een beetje zeur en dat ik het wat meer moet loslaten maar op dit moment kan ik dat gewoon niet!! en dan krijg je gisteren weer te horen van een meisje van 19 die net 3 maanden een relatie heeft dat ze 'perongeluk'zwanger is geraakt.
Waarom zei wel en ik niet!!!! ik weet zelf ook wel dat we het niet in de hand hebben maar WAAROM/???? nu zie ik alles heel erg negatief maar hopelijk kan ik morgen weer wat positiever denken want we moeten toch door ik ga deze wens nu niet en nooit niet opgeven.
gelukkig gaan we over 5 weken op vakantie even heerlijk ontspannen en ff weg. maar nu weet ik niet of we deze maand even een stopmaand moeten inlassen omdat als t nu toevallig deze ronde wel gaat lukken ik op vakantie 6 weken ben en ik dan naar de gyn. zou moeten voor een echo vanwegen mijn bbz.
eigenlijk heb ik zoiets van we zien wel, maar ik wil ook niet dat het weer fout gaat. Wat zouden jullie doen?
Sorry voor mijn gezeur maar ik moets het gewoon even van me afschrijven.
liefs loutje
reacties (0)