20 weken echo

Gister de twintig weken echo gehad. Alles was nog steeds goed met de meiden. Ze groeien en ontwikkelen zich goed. A heeft nog steeds net voldoende vruchtwater. (er zit alleen een gaatje bij A. B haar vruchtzak is heel.) En we hoeven pas over twee weken terug voor de volgende echo. Ik zou ontzettend blij moeten zijn. Maar het lukt me de afgelopen twee dagen niet. Ik blijf maar vruchtwater verliezen en ik heb het idee dat het best veel is. Mijn buik is ook onrustiger. (dit is altijd zo als ik vruchtwater verlies, maar ik maak me er nu opeens zorgen over) Het zijn harde buiken en echt maar vijf op een dag, dus ik weet dat ik me niet druk hoef te maken. Maar ik moet het nog zeker 8 weken volhouden, ik ben zo bang dat het niet lukt. Krijg mijn hoofd niet rustig. Ben bang dat straks toch de weeen beginnen en alles voor niks is geweest. Gelukkig komt mijn zusje zo. Dan heb ik even afleiding. Want de hele dag in je eentje naar het behang staren werkt ook niet echt! Sorry, hoor moet gewoon even zeuren. Ben even de positieve modes kwijt.
Positief: we hebben het al zes weken langer volgehouden dan ze in eerste instantie dachten. De ingreep is gelukt en de meiden doen het super. Ik groei langzaam, voel ze bewegen. De artsen hebben het weer over 36 weken. Dus daar zou ik toch blij om moeten zijn?!


460 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Isaatje

    Hoi Klopje, bedankt nog voor je berichtje. Ook bij jou helaas het TTS-verhaal, wat vervelend :( Ik lees dat het niet zo lekker gaat... Kan me voorstellen dat je geen rust in je hoofd krijgt. Ik duim voor je en de kleintjes in je buik, geef de moed niet op, jullie hebben het al zo lang volgehouden! Wanneer moet je weer naar LUMC voor controle? Ik ben er gisteren geweest, alles ziet er gelukkig goed uit. Een van de meisjes heeft nog steeds een 'sporthart' (zoals bij jou), maar ze zeggen inderdaad dat het niet erg is. Sterkte meid!
    Groetjes & liefs
    Isabella

  • Liesss

    Tja, ik snap je ongerustheid. Maar blijkbaar wordt er voldoende nieuw vruchtwater aangemaakt anders zouden ze jullie wel eerder terug willen zien denk ik zo. Ik begrijp dat het moeilijk is om vertrouwen te hebben maar probeer het. Misschien kan je begeleide meditatie gaan doen, stuur je je zusje op jacht naar een cd in een zweefwinkel ofoz. Misschien helpt het. Ik vind het al heel knap van jullie dat jullie al zover gekomen zijn!!! Ieder dag is er een, en de volgende komt ook wel weer.
    Succes en veel liefs Elisa (Liesss)