Hallo allemaal!
Wat een tien dagen hebben we achter de rug. Ik ga het nu heel kort houden, maar woensdag 24 februari gingen we voor controle (34 weken zwanger) naar het ziekenhuis en we konden gelijk blijven. Na enige controles bleek één van de jongens weer niet gegroeid te zijn en het hartfilmpje liet wat dipjes zien. En vervolgens lag ik een half uur later op de OK!!! Jeetje, wat is het allemaal snel gegaan!
Na een goede keizersnede zijn Thijs (2420 gram) en Stijn (1910 gram) geboren!!! Oh, wat zijn ze lief en oh, wat zijn ze klein!!!! Gelukkig was alles goed met ze en zijn ze in de couveuse gelegd. Vooral Stijn was heel wakker en met grote ogen lag hij rond te kijken!
Alles is verder goed gegaan en iedere dag gingen ze een stapje vooruit. Zelf heb ik tot gisteren in het ziekenhuis gelegen, dus ik was lekker bij ze in de buurt. En wat zijn we trots op ze. Woensdagavond zijn ze al uit de couveuse gehaald en mochten we ze aankleden en sindsdien liggen ze met z'n tweeën in een warmtebedje!!! Inmiddels is Thijs gegroeid tot 2615 gram en Stijn 2115 gram!!! Wij zijn super trots op ze. Ze doen het zo ontzettend goed! Drinken kost nog wel wat moeite, maar ze krijgen steeds meer inhoud van hun flesje op! En de rest krijgen ze via de sonde.
Gisteravond ben ik dus naar huis gegaan en dat voelt wel heel vervelend. We hebben nog geen idee wanneer de jongens naar huis mogen, maar ze doen het zo goed, dus hopelijk duurt het geen weken meer. Maar, dat is nog afwachten!
Maar wat kan een mens gelukkig zijn!!!! Ik ben zo verliefd op mijn jongens!!! Onbeschrijfelijk en ongelooflijk!!!! Niet uit te drukken!
Ik hou het hier even bij. Ik had heel veel berichtjes in mijn inbox, maar kan nog niet alles lezen en reageren. Ik hoop binnenkort even tijd en energie te hebben. Maar we zullen veel heen en weer moeten naar het ziekenhuis en ik moet ook nog herstellen van de keizersnede, dus ik moet mezelf wel in de gaten houden! Ook het forum heb ik nog niet gelezen, maar dat komt! Ik hoop dat het met iedereen goed gaat en ik wil zeker graag contact houden met alle meiden! Ik wens iedereen het allerbeste!
O ja, en ik zal nog even een fotootje plaatsen!
Heel veel liefs, Irene
reacties (0)