Sonde van Thijs eruit!!

Even een korte update. Gisteren is de sonde bij Thijs uit zijn neusje gehaald! Oh, wat gaat dat de goede kant op! Hij drinkt inmiddels zijn flesjes goed leeg en daardoor had hij de sonde niet meer nodig! Heerlijk!

Jammer genoeg blijft Stijn nog een beetje achter. Hij heeft moeite met het drinken van zijn flesjes. Hij weet wel hoe het moet, maar is vaak te moe. Maandag zijn er ook allemaal onderzoeken bij hem gedaan. Hij had zondag namelijk hele dikke voetjes van het vocht en dat was niet goed. Jemig, wat schrik je dan zeg!! En ik was al zo labiel. Heb nog nooit zoveel tranen gelaten als afgelopen weekend! Kon gewoon niet meer nuchter denken... Maar goed, inmiddels zijn we weer wat dagen verder en ben ik ietsje rustiger! Alles went, zullen we maar zeggen. De onderzoeken van Stijn hebben niets ernstigs opgeleverd. Het zou kunnen zijn dat hij zo hard groeit dat hij eiwitten tekort heeft. En hierdoor kun je weer vocht vasthouden. Gelukkig niets met hart, lever of nieren!! Morgen worden de onderzoeken nog een keer herhaald en hopelijk komt er dan ook niets bijzonders uit. Gelukkig zien zijn voetjes er al minder dik uit, het vocht neemt dus af!!

Maar goed, ondertussen rijden we dus veel heen en weer. Wij doen de voedingen van 11 uur zelf en dan gaat mijn man weer naar zijn werk en ik naar huis. Ik kan dan liggen (slapen) en om vijf uur zijn we weer in het ziekenhuis en doen we die voedingen en ook die van acht uur. Al met al zijn het lange dagen, maar ik ben het liefst in het ziekenhuis!! Lekker bij mijn jongens!! en ik kan niet wachten tot ze mee naar huis mogen!!!!

Zo, dit was het weer even voor nu. Het is heerlijk om mijn verhaal weer kwijt te kunnen. Dit heb ik in het ziekenhuis echt gemist!

Veel liefs, Irene

445 x gelezen, 0

reacties (0)


  • dagmar3kids

    hoe gaat het nu?

  • woezel32

    Wat een geluk en wat een schrik. Maar gelukkig gaat alles de goede kant op. Ik hoop dat ze heel snel met je mee naar huis mogen. Liefs

  • LostLuna

    Wat fijn om te lezen!! Ik schrijf je snel terug als ik iets meer tijd heb, maar vind het erg fijn weer van je te horen. En ja, ik ben geïnteresseerd in dat artikel (als je in alle drukte nog weet wat ik bedoel). Dikke knuffel voor jou en een licht kusje voor je mannetjes. Ik denk aan jullie hoor! Liefs, Anita

  • noiram

    Wat heerlijk dat Thijs geen zondevoeding meer nodig heeft.Voor je het weet heeft Stijn het ook niet meer nodig!Hoop dat ze heel snel mee naar huis mogen liefs marion

  • Liesss

    Lieverd, wat fijn dat Thijs nu ook geen sondevoeding meer heeft! En ook dat het met Stijn weer wat beter gaat. Die moedergevoelens heb je dus al heel snel, de bezorgdheid en de liefde(zo te lezen). GEniet lekker van je voedingstijden en tot gauw!
    Liefs Elisa

  • Ify

    joehoe de sonde van Thijs eruit dat is wel erg goed nieuws. Nu hopen dat de uitslagen van Stijn nu ook weer goed zijn. Succes en hopelijk mogen ze snel naar huis. gr ikina