Uitgerekend op 22 Oktober 2014.

Vanochtend ons kunnen aanmelden voor ICSI 2. Super blij was namelijk even bang dat er een wachtlijst zou zijn. Wat ook heel raar is is dat ik hopelijk voor het laatst nu ongesteld ben voor dat ons kindje geboren mag worden. Oh wat hoop ik zo dat het gaat lukken!! Op 1 Januari mag ik gaan beginnen met de Decapeptyl. Dus geen nieuwjaarsduik voor mij maar we beginnen dit jaar wel ff heel anders hihi. Op de verjaardag van mn moeder de 16de Januari mogen de de Gonal F gaan spuiten. De bedoeling is om op de 29ste de punctie te gaan krijgen, dit proberen ze te plannen ivm de narcose die ik krijg of roesje. Tja dus mocht het allemaal lukken dan zijn we de 22ste Oktober uitgerekend. Oh het zou fantastisch zijn ben helemaal hysterisch. Aan de ene kant moet ik mijn gevoel maar af laten vlakken want ik weet dat het tegen kan vallen maar ik probeer op deze manier ook te genieten dan hebben we zo ie zo die roze wolk mee gemaakt. Niet dat ik een sterke vrouw ben hoor want oh ik heb soms van die zwakke momenten dat ik zo bang ben om nooit moeder te mogen gaan worden en alle gevolgen van dien... Maar nu ff niet aan denken en het geluk ervaren dat de tese bij manlief afgelopen lente goed is gegaan.. Zo ervaar ik de luxe van ICSI, het is fijn dat we kansen hebben!!!

400 x gelezen, 0

reacties (0)


  • djlbj

    Bedankt voor jullie reacties!! Ik voel me ook krachtig. Hier verlangde ik zo sterk na na dat we een paar dagen verder waren toen poging 1 mislukt was. Helaas voel ik mij nie altijd even sterk de angst blijft dat het niet lukkengaat maar we hebben nu even wat anders aan ons hoofd en dat is onze kans.

  • GJAF

    Volgens mij heb ik een zin verkeer gelezen... 'Niet dat ik een sterke vrouw ben hoor'. Kom op. ;)

  • INAYA89

    Wat goed!! Heel veel succes

  • juffrouw piertje

    Wat ben je krachtig! Ik lees zoveel kracht, dappere jij! Wat bijzonder dat je alle datums al weet. Geeft ook rust lijkt mij. Ik wens je heel veel succes. Nu het jaar mooi afsluiten met de gedachte dat het jaar mooi voor jullie gaat beginnen.

  • trotsemamavanL

    Wat fijn dat jullie mogen beginnen! Heel veel succes

  • Hartewens08

    Mooi vooruitzicht

  • ~03-12-05~

    heel erg veel succes!! ga je in slaap gedaan worden? Ik ga de punctie gewoon onder plaatselijke verdoving doen denk ik. Heb je dit zo ook al een keer meegemaakt?

  • WendyK83

    Wat mooi geschreven!
    iFijn om zo vooruit te kunnen en durven kijken! Dat houdt de moed er een beetje in denk ik.
    Doe het zelf stiekem ook hoor, gisteren weer iui gehad en heb in m'n hoofd m'n agenda voor volgend jaar al doorgelopen met wat ik dan allemaal zwanger kan gaan doen.
    Ga voor je duimen!