Al een aantal weken is A'dean druk bezig met het sabbelen op zijn handjes. Als zijn slabbetje, kleertjes of onze handen maar in de buurt van zijn mond komen, dan grijpt hij er wanhopig naar om erop te kunnen bijten. Zelfs het sabbelen op zijn eigen lipjes boden wat verlichting. Soms zit hij echt helemaal onder de kwijl. Zo zielig af en toe...een bijtring was niet echt een succes, hij trekt telkens zo'n vies gezicht en laat het meteen uit zijn handjes vallen. En ook de Dentinox maakte niet echt veel verschil. Gelukkig had hij geen echte klachten zoals verhoging, diarree, oorpijn, humeurigheid, slaapproblemen etc. etc. Gewoon afwachten dus, want we wisten dat het spoedig zover zou zijn...maar nooit gedacht dat het ZO snel al zou gebeuren. It's official:
ZIJN EERSTE TANDJE IS DOORGEKOMEN!!
Vanochtend om 6.30 uur heb ik het ontdekt! Het is zo bizar, want gisteren was het echt niet te zien. Zo van de ene op de andere dag, een ienieminie wit stipje op zijn tandvlees. Met 18 weken! Surprise!!
Ik ben zoooooo trots op mijn knap en stoer ventje! Ik heb meteen muziek opgezet zodat we samen even de merengue konden dansen om het te vieren. Hij genoot!! En hoe meer hij lachte, hoe vaker ik zijn mini rijskorreltje in zijn mond zag, hoe blijer ik werd!! Zucht...hij wordt ECHT groot!!
Papa was al in de badkamer...maar we konden gewoon niet wachten om het nieuws met hem te delen! We zijn toen snel op de deur gaan bonken en Papa die dit gedrag niet gewend was, kwam met een nog slaperig gezicht snel naar buiten. Hihihihihi. Maar hij was natuurlijk ook apetrots op ons jongetje.
Zijn tandenborsteltje en tandpasta waren al gekocht en die heb ik meteen uit de kast gehaald. Op naar het spoedig verzorgen van de tandjes...heb er al zin in!
reacties (0)