De week ging niet snel en niet langzaam.
De enige conclusie die ik heb is dat hij voorbij is en ik dus alweer dichter bij de maand maart kom! Afgelopen weekend heb ik maar eens volledig gebruikt om de batterij weer op te laden. Omdat ik naast mijn fulltime baan als ‘onderwijsverbeteraar’ (ofwel medewerker kwaliteitszorg onderwijs) ook parttime de masterstudie 'Onderwijskunde' volg (hoe toepasselijk), wil ik mezelf wel eens voorbij lopen. Dit is ook niet zo gek als je weet met welke activiteiten ik me daarnaast nog meer bezig houd:
Nee, prioriteiten stellen is niet mijn sterkste ding; ik wil én én én én! Het liefst zie ik mezelf als een schaap met vijf poten, maar ik heb er toch echt maar vier! Ik vraag me af hoe dat gaat als er een kleine bij is. Ik ben dan vast de meest chaotische moeder in Twente en omstreken! Maar goed, afgelopen weekend heb ik maar eens naar de signalen van mijn lichaam geluisterd. Ik had namelijk weer eens last van een koortsblaar en dus weinig weerstand. Dit heb ik ook vaak voordat ik ongi moet worden trouwens en dat staat deze week te gebeuren Ik liep dus een beetje op mijn tenen en dus werd het tijd voor een weekend ongegeneerd bankhangen. (1 + 1 = 2…) Aangezien mijn vriend ook niets had gepland het weekend deed hij gezellig met me mee en een groot deel van de zaterdag en de gehele zondag zaten we als een stel luilakken in onze pyjama’s op de bank diverse afleveringen van de serie ‘House’, ‘Criminal Minds’ en the ‘Mentalist’ te kijken.
Tussendoor hebben we het ook nog even gehad over: ‘wat als er straks een kleine bij komt’. Ik stelde voor om er gewoon nog eerder mee te beginnen, want waarom zouden we wachten als we toch weten dat we het willen? En ik heb er gewoon ontzettend veel zin in! (Het was wel even fijn om dit gevoel uitgesproken te hebben naar hem trouwens.) Maar na wat gepraat waren we het er ook wel weer over eens dat dit gewoon goed is zo en we toch eigenlijk nog wel eventjes willen blijven genieten van de vrijheid. Het komt snel genoeg. Ook beseften we ons dat we dan toch echt van ons luie gedrag af moeten kicken! Haha. Dit weekend bijvoorbeeld hebben we niet eens 1 vinger uitgestoken naar de afwas of de was. Heerlijk: wat was dat genieten! En ik neem aan dat dat straks wel anders is. Dus ik haalde een keer diep adem en bedwong mijn onrust. Tegelijk heb ik mijn vriend gevraagd me daar dan maar een beetje bij te helpen tot het maart is en dat doet ie zeker zei hij! J
Zaterdag overdag heb ik ook nog een taart gebakken (jammie) en hebben mijn vriend en ik al onze slaaphoudingen uitgeprobeerd bij de matrasafdeling van Beter Bed. Die van mijn vriend was neerploffen en niet meer veranderen van slaaphouding… Die van mij: draaien, draaien en nog eens draaien. Linkerzij, rechterzij, kortom: echt nestelgedrag dus. We hebben uiteindelijk het BBpand verlaten na aankoop van twee nieuwe matrassen. 2 halen – 1 betalen = altijd goed!! Ze worden over een paar weken geleverd dus dan kunnen we ze gaan inwijden (oh foei!). En ik weet nu al: aan het bed gaat het straks niet liggen: die matrassen hebben de beste springveren van het westelijk halfrond! ;) Haha.
Zondag kwam na al dat luieren ook onze gezondheid ter sprake. Mijn vriend is rugbyer en vrij zwaar gebouwd (Nieuwsgierig? Kijk maar eens naar de foto’s). Echter hij heeft een veel te hoog cholestorol en hij is te toch echt te zwaar... Nu ben ik niet iemand die hem daar mee op zijn huid zit, want ik denk dat dat alleen maar averechts werkt, maar toch vind ik dat hij er gewoon iets aan moet doen. Hoe gezonder hij is, hoe beter dat ook is als we straks zwanger willen worden neem ik aan. (Of maakt dat allemaal niet uit bij een man?). Maar goed ik weet ook dat hij heel moeilijk zich er toe kan zetten en een beetje een stok achter de deur moet hebben. Dus ik heb maar weer eens het stoffige sonja-bakker dieet voor hem op de koelkast gehangen en ga hem er gewoon mee helpen! Vorig jaar rond deze tijd heeft hij het ook gevolgd en is toen 13! kilo kwijtgeraakt dus dat was wel succesvol, maar hij heeft er dus iemand bij nodig die hem dat extra zetje geeft, zei hij.
Meer ‘binnenlands nieuws’:
Liefs Muzz
reacties (0)