wat hebben papa en mama naar deze dag uitgekeken en nou is het gewoon zover. Dinsdag 22 november 2011 om 20.31 uur ben jij geboren en nou is het alweer 22 november 2012. Er is een heel jaar voorbij met jou in ons leven. En we kunnen ons geen beter leven voorstellen zonder jou. Mama weet nog als de dag van gisteren hoe ik me een jaar geleden op deze dag voelde. Mama had namelijk al de hele nacht en dag last van luchte weeen. Het was allemaal prima te doen, maar aan het einde van de dag werd mama het een beetje zat. Ik had s'nachts slecht geslapen en kon op de een of andere manier niet mijn rust vinden. Rond 15.30 uur toch maar de verloskundige gebeld en die was er rond 16.00 uur. Even gekeken of mama ontsluiting had, maar dit was maar een kleine 2 cm. Dus dat schoot niet echt op voor mijn gevoel. Toch even naar het ziekenhuis gestuurd om een hartfilmpje te maken en in het ziekenhuis om precies 18.00 uur braken mijn vliezen. Vanaf dat moment is het heel snel gegaan en had mama heel veel moeite om de weeen op te vangen. Eenmaal thuis hield mama het niet meer en belde papa de verloskundige. Die kwamen rond 19.30 uur en om 20.00 uur voelde mama persdrang en gelukkig mocht ik eraan toegeven want we zaten op de 10 cm. Pffff, mama voelt het nu nog, maar wat was dat een opluchting. Na een kleine half uurtje persen was daar eindelijk ons grote geluk. Om precies 20.31 uur ben je geboren en vanaf dat moment leek de wereld te stoppen met draaien en kon ik alleen maar genieten van het feit dat je eindelijk bij ons bent. Vanaf dat moment werden wij papa en mama. Jouw papa en mama.
En vandaag is het gewoon weer 22 november en vieren we niet jouw geboorte, maar je eerst verjaardag. Wat is dat toch bijzonder, maar ook heel gek. Er is gewoon een jaar voorbij terwijl dat helemaal niet zo voelt. Hoe dan ook we beseffen ons maar al te goed dat de tijd vliegt en je dus heel snel groot wordt. Daarom genieten we extra van alle momenten, ontwikkelingen en jouw belevenissen.
Suuupergefeliciteerd meis met je prachtige dochter! Bizar wat er in een jaar tijd allemaal gebeurt en hoe je leven compleet verandert (in positieve zin) in dat ene jaar!
reacties (0)