Bedankt voor Julie reacties het blijft lastig maar wij kunnen er samen nu een gesprek over hebben en een beslissing maken. ❤💜
Wij hadden besloten het nog 1 keer zonder onderzoek te proberen.
Om andere redenen veel onderzoeken gehad en zag er zo tegen op om naar het ziekenhuis te gaan.
Nu 19 weken zwanger, morgen de echo. Hopenlijk gaat alles goed!
Na de 3e keer hebben we onderzoeken laten doen. De eerste 2 x dacht ik het kan gebeuren. Maar bij de 3e keer kreeg ik vraagtekens. Toen bloed en chromosomen onderzoek laten doen. Dit is een duur onderzoek en het koste mijn man en ik beiden ons eigen risico. Er kwam niks uit. Nu ben ik bijna 20 weken zwanger en dit kindje doet het heel goed. Haar tweeling broertje of zusje heeft het helaas niet gehaald.
Wij hebben ons gemeld toen wij in januari weer wilden starten (vorig jaar februari kindje verloren met 18 weken). Ze zei tegen ons, dat we terug moesten komen, 6 maanden na stoppen pil. Zou in mei zijn. Maar was hier niet meer nodig.
reacties (0)