Hoi Vlinder,
ik begrijp dit heel goed zal even uitleggen wat ik gehad heb.
ik heb voor mijn zoon ook 2 miskramen gehad, 2 keer heel snel.achter elkaar toen miskraam 1 geweest was werd ik gelijk weer zwanger en welja weer een miskraam, je gaat echt van alles denken wat heb ik verkeerd gegeten of gedaan waardoor dit gebeurt, maar meis je doet niks verkeerd🤗 onthou dat!
het is goed dat je het van je afschrijft om er een beetje rust in te krijgen je gevoelop papier te zetten heb ik toen ook gedaan.
er zijn veel redenen waarom je een miskraam kan krijgen en ook.achter elkaar helaas..
toen ik na mijn 2e miskraam eigenlijk.ook weer direct zwanger was van mijn zoon ( die wel bleef plakken)
was ik ook steeds in de stres... heb echt elke dag met zwangerschaptestjes bijgehouden zeker tot week of 6 of de testen niet afnamen🙄... zo onzeker was ik maar aan de andere kant was ik ook zeker dat deze kwam iets in mij zei dat ik positief en niet zo stressig erin moest staan en dat het goedkwam! ik was onder conrtole al in het ziekenhuis waardoor ik ook voor mijn onzekerheid bijna elke week wel een echo kreeg en andere omstandigheden. en dit gaf mij ook rust. maar elke zwangerschap is een nieuwe kans en een nieuwe zwangerschap die zich weer geheel anders ontwikkeld.
mijn tip is dus aan jou stress niet het komt goed echt! je kan zwanger worden alleen het moet blijven plakken maar denk zelf ook positief dat dit weer een andere zwangerschap is en het geen miskraam hoeft te worden🙂!
en ander je even laten controleren in het ziekenhuis op bijvoorbeeld een schotje in de baarmoeder daar kan je ook meerder miskramen door krijgen en nog een aantal andere dingen.
geloof erin dat het goedkomt🤗😘
ik hoop dat je een positieve test in handen mag hebben straks en een mooie fijne zwangerschap zonder stress
liefs
Heel lief, bedankt voor je antwoord. Door het van me af te schrijven en de super toffe reacties voel ik me geestelijk een stuk beter.
Heel herkenbaar. Wij proberen sinds oktober zwanger te worden. In februari positief getest, de testen liepen niet op maar juist af, en uiteindelijk ongesteld geworden. Vandaag weer positief getest, maar ben bang dat dit opnieuw mis gaat. Kan echt niet blij zijn, en elke keer als ik naar het toilet ga, verwacht ik bloed te zijn bij het afvegen. Zenuwslopend dit :(
Heel veel succes, hopelijk nu een plakkertje 🍀
Wat fijn dat je een positieve test hebt. En de angst kan ik me heel goed voorstellen. Ik heb er wel eens over gedacht om een volgende keer bloed te laten testen om me iets meer vertrouwen te geven. Heb jij daar wel eens aan gedacht?
Ja, dat is iets wat ik idd wil doen. Morgen ga ik nog eens testen, en als het weer zo’n vaag streepje blijft, ga ik de huisarts bellen. De stres en spanning drijft me tot waanzin! Denk aan niks anders meer 😳
Ja, ik herken het gevoel :) en de angst. Uiteindelijk maar blijven hopen dat er eentje blijft plakken :)
Ik herken je angst. Na twee miskramen (5 en 8 weken) vond ik het heel eng om een positieve test in handen te hebben. Mijn man en ik durfden niet blij te zijn. Mijn man stond er ook op dat we het aan niemand vertelden tot 12 weken. Ik moest het juist over mijn angst en onzekerheid hebben, dus heb het al snel aan een goede vriendin verteld die ook een miskraam heeft gehad. Aan haar heb ik veel steun gehad. Ze vroeg vaak hoe het ging en of ik last van mijn buik had. Ik at volledig volgens de regels, tot het overdrevene af. Koekje met kaneel? Hoefde ik niet. Al kan kaneel in die hoeveelheden echt geen kwaad. Ik durfde geen fouten te maken uit angst dat het aan mij zou liggen. Waar mijn twee miskramen door kwamen weet ik niet, maar meestal is het een aanlegfout, waar je totaal geen invloed op hebt. Het vertrouwen in mijn lijf was ik volledig kwijt. Twee keer binnen 2 maanden zwanger, maar ik kon niet zwanger blijven.
Nu ben ik 15 weken zwanger. Heel trots, heel blij, nog steeds onzeker en bang, maar ik begin er eindelijk van te genieten en durf eindelijk dingen te kopen.
Elke controle levert weer een hoop stress op, maar moeten wachten op een controle meer. In overleg met de verloskundige mag ik vaker op controle om naar het hartje te luisteren. Dan lig ik daar weer opgelucht huilend.
Het blijft lastig.
Ik wil je niet bang maken, met dat de angst niet zomaar verdwijnt, ik wil laten weten dat je er niet alleen in staat.
Mij heeft het erg geholpen om over mijn angst te praten, dan gaat het niet weg, maar opkroppen maakte mij helemaal gek.
Veel succes met zwanger worden en de onzekerheid wanneer je zwanger bent. Ik wens je een gezonde zwangerschap en gezonde baby toe!
Wat een fijn antwoord, eigenlijk wat ik nodig had. Gefeliciteerd met jou zwangerschap en inderdaad je moet wel vertrouwen in je lichaam hebben. Het is moeilijk om er over te praten maar misschien moet ik dat toch maar eens doen. Nogmaals bedankt voor je woorden 💜
Fijn dat ik je een beetje heb kunnen helpen.
Veel succes de komende tijd!
Heel herkenbaar maar probeer het echt los te laten, Hier een MK gehad met 6.5 week, daarna zo bang dat het weer mis zou gaan, nu inmiddels 14 weken en begin eindelijk een beetje te genieten. Denk dat inderdaad testen voor NOD totaal onzin is om het alleen maar moeilijker voor jezelf te maken.
Het duurt lang ik weet het, maar beter testen als je inderdaad over tijd bent.
Dankjewel voor je antwoord, het is fijn te weten dat ik niet de enige ben die dit voelt. Omdat er weinig over gepraat wordt voel ik me soms een beetje gek worden.
En inderdaad tuurstreepjes die oplopen allemaal top! Maar eigenlijk is het wachten tot NOD of zelfs 1 dag na NOD maakt het een stuk betrouwbaarder.
En gefeliciteerd met je zwangerschap 💜
Voor NOD testen heb ik nog nooit begrepen. Als je simpelweg op je menstruatie wacht, hoef je niet eens te testen als je onverhoopt toch ongesteld wordt. Vroege miskramen komen heel veel voor (50%) en worden ook steeds vaker opgemerkt nu er massaal voor NOD al getest wordt. Vroege miskramen betekenen echt niet dat iets aan jou mankeert. Probeer dat los te laten, hoe moeilijk dat soms ook is.
reacties (0)