Berichtje van manlief

Manlief stuurde me vandaag dit berichtje: 


Hoor net, dat weer collega vader word.
Dan hoor je dat bijna direct gelukt is.
Dat ik ze felicteer met vader worden vind ik leuk. Vind het wel pijnlijk te horen, dat het bijna direct lukt.


447 x gelezen, 0

reacties (0)


  • ragazza

    Wat lief... Mijn man heeft dat totaal niet en dat vind ik wel eens lastig. Hopelijk is het voor jullie ook snel raak!

  • sofie222

    Oh... Wel fijn te weten dat hij het ook best lastig vindt... Wens jullie snel en alle geluk!!

  • mjhc

    Lieverd vergeet niet dat van de tien mensen er 8 liegen over hoelang het heeft geduurt

  • missa

    tis de harde realiteit helaas ... en zo zie je maar dat t onze mannen ook raakt, ook al uiten ze dit soms niet of anders.

  • jackster86

  • Misty

  • djlbj

    Wat naar voor jullie allebei.. Het nare is dat vaak zulk nieuws ook nog even lekker blij gebracht wordt.. Het kan er zo inhakken!!! Ik hoop zo dat het bij jullie ook allemaal goed gaat komen!!!

  • solange123

    Ach arme mannen, het is voor onze wederhelften toch ook maar niet makkelijk. Net zoals dat wij het confronterend vinden, is dat het voor hen natuurlijk ook. Geef hem maar een dikke knuffel bij thuiskomst.
    XX

  • elija

    is inderdaadn iet zo leuk,als jullie ook aan het proberen zijn,maar het kan ook een teken zijn,dat het binnenkort aan jullie is !!