Gefeliciteerd, tante Spookje!! Leuk om weer je verhalen te lezen... ik ben gisteren weer met Babybytes begonnen... jaja, een positieve test gisteren... Dolblij, ook al is het vrij snel! Wie weet tot ziens!
Wat heftig, wat een emoties maar blij om te horen dat het goed gaat met jullie spookje.
En je wordt tante wat geweldig
Oe wat een gedoe met Casper in het ziekenhuis zeg! Gelukkig is hij er weer bovenop! Wij zijn woensdag ook met Evi naar de huisarts geweest omdat ze aanhoudende hoge koorts had (al ruim 10 dagen tussen 39 en 40 graden) en bleef hoesten, voor haar kregen we antibiotica mee. Blijkbaar toch een infectie of longontsteking. Arm ding! Nu hoest ze nog steeds, maar de koorts is gelukkig wel gezakt! Misschien dat ik er nog een blogje aan waag..:) Ennu...van harte! Leuk dat je tante wordt zeg!! Wat zeg je nu? Ga je misschien naar proberen? Wat leuk...!!:) Ik gok zelf dat wij aan het eind van dit jaar pas weer gaan 'proberen' , want ik wil graag nog volgend jaar een keer op vliegvakantie met Evi en niet als ik hoog-hoog zwanger ben...Spannend! Hou me op de hoogte he!
Wat super- de super-leuk!!!! Wat leuk dat hij het jou heeft verteld, ik bedoel dat hij jou het cadeautje heeft gegeven!!!! (Ik word ook tante :D...eind mei)
Van het ziekenhuis wist ik al. Erg zielig en gelukkig allemaal. Gelukkig dat het weer goed gaat. En 8 Kg is je kleintje al! Hij groeit zeker goed!!!
reacties (0)