En dan is het bijna voorbij

De bingokaart schrijft zich steeds meer dingen toe die ik absoluut niet voor mogelijk had gehouden voor 2025.
De herfstvakantie waarin we te horen kregen dat mijn oom slokdarmkanker heeft en daarbij niet veel later het verdict: ongeneeslijk.
En dat waar het zwaard van Damocles al bovenhing gebeurde ook, een kleine week geleden kreeg ik te horen dat per aanvang van het nieuwe jaar mijn functie komt te vervallen. In ronde zes behoor ik (samen met een groot deel van mijn huidige team en nog wat mensen) ook bij de ''slachtoffers'' van het ingeslagen pad (van staats naar privatisering en daarmee voldoen aan share- en stakeholders normen)
Het derde binnen een maand, dus de bad luck cirkel is ook weer afgerond zullen we maar zeggen.

Overigens, heel raar maar waar, naar twee van de drie kijk ik niet eens met weemoed of trieste gevoelens.
Maar het aanstaande verlies, de onzekerheid..alles rondom mijn oom, ja die grijpt mij wel elke dag even een moment bij mijn strot.

Voor nu heb ik in elk geval de komende tijd om meer bij mijzelf stil te staan, te kijken wat ik in de toekomst wil. En ik kan met meer energie het stukje steun richting mijn familie aangaan.

Stom trouwens, de titel slaat op twee van de drie dingen besef ik mij nu, zonder de intentie. Best knap.

Op naar een week met ontspanning, bijkomen, spanning en gelukkig deze week ook weer eens fysiotherapie.
Have a good one everyone.
 

874 x gelezen, 2

reacties (14)


  • Dame68

    😔🍀🍀🍀

  • Sharon

  • Anna-76

    Och jeetje, dat soort bingo wil je niet.... ❤️🍀

  • Sharon

    Nee je wil de leuke bingokaart, waar je blij bingo roept aan het einde..helaas

  • ~Blended~

    Heel veel sterkte met alles wat er komen gaat❤️🍀

  • Sharon

    Dankjewel lieverd

  • Lady-Whistledown

    Wat een narigheid, heel veel sterkte.

  • Sharon

    Dankjewel

  • MarieAnn

    Sterkte met de tijd die komen gaat. Ik hoop dat je lichtpuntjes kunt zien op je pad.

  • Sharon

    Gelukkig is dat een standaardcoping

    Ik zoek ze wel op, die lichtpuntjes.

    En ergens ben ik ook megablij dat de energie gewoon nu hierin gestoken kan worden en ik het niet hoef te delen.

  • MarieAnn

    Ja. dat begrijp ik.

  • Mammavandrie3

    Ik wil je heel veel sterkte met alles wensen !! Wat een moeilijke tijd voor jou.

    Hoop dat je er beetje doorheen komt met alles nogmaals heeel veeel sterkte met alles

  • Sharon

    Gelukkig zijn wij allen wat dat betreft best weerbaar en is humor het grootste goed wat we hebben.



    Ik red mij wel ondanks dat het een treurige situatie is.

  • Mammavandrie3