Ben benieuwd of iemand van jullie ook last heeft van te veel aankomen? Proberen jullie dit onder controle te houden, en hoe? Of laten jullie dit op z'n beloop?
Ik was bij 24 weken al tussen de 13 en 16 kilo aangekomen! Nou moet ik ook zeggen dat ik het ook in de hand had gewerkt door heel veel toe te geven aan zin in eten, voornamelijk ineens zin in patat, cola, kroketten, ijs en pizza en nog meer vette producten. Naast het weinig bewegen wat ik in die tijd deed, i.v.m. bloedingen vlogen de kilo's eraan.
Pas rond de 24 weken, toen zelfs mijn zwangerschapskleding te strak aan het worden was, en mijn tante, die gynaecologe is, mij erop wees dat ik mijn eetgewoonten moest aanpassen, omdat de derde trimester nog moest aankomen, werd ik wakker geschud. Ik las ineens overal, dat teveel aankomen niet goed was; niet voor de bevalling, niet voor de baby, niet voor jezelf.
Ik eet nog steeds lekker veel, alleen geen kroketten, patat, pizza's en ijs meer. Nou... soms af en toe moet het kunnen :-) Ik eet nog steeds zo rond de 6 bruine boterhammen per dag, cornflakes, beschuitjes met appelstroop, een grote bord pasta, stukje vis of vlees erbij, veel fruit en groente, 's avonds vaak ook iets lekkers, en ik drink een halve liter melk per dag en veel water. Resultaat is toch dat ik niet meer ben aangekomen, en zelfs 3 kilo kwijt ben! Mijn buik wordt wel steeds groter, dus ik denk dat ik nu op de goede weg ben! :-)
reacties (0)