Stom, stom, stom

Ik heb dernet de uitslag gehad van mijn bloed. Blijkbaar heb ik mijn eisprong gehad de dag dat mijn bloed is genomen. Maandag dus...

STOM!!! Want we zijn niet eens intiem geweest die dag (en nee ook niet de dagen ervoor), wel gisteren, maar daar zijn we natuurlijk niets mee!
Weer een kans laten schieten helaas...

Zo kwaad op mezelf en ook wel een beetje op mijn gynaecoloog die me vertelde dat mijn eisprong al geweest was...


Blijkbaar ben ik dus zo iemand die niet altijd ongesteld moet worden om een eisprong te hebben ;)  Wat zitten vrouwen toch raar in elkaar.

413 x gelezen, 0

reacties (0)


  • mijn schatjes

    ik had dit ook een kocht een ovulatietest paar weken later was ik zwanger (had die van kruidvat niet zo duur )

  • sofietje9

    Waarom koop je niet de ovulatietesten? ze zijn duur, zoiets van 40 euro denk ik, maar je hebt het dan voor een hele maand en je weet op welke dagen de grootste kans is.

  • lovemykids

    oh balen maar hey positief en hup naar de volgende ronde :)
    miss moet je ovutestjes gebruiken om ze niet te missen

  • miiepj-aapie

    balen, maar kom op meid verschuldig je zelf niet!
    Je vorige eisprong was vorige maand toch?
    Wel een groot verschil dan?
    nog 2 weekies en dan kan je er daarna lekker tegen aan, ene je hoeft niet op schema te klussen, gewoon lekker intiem zijn wanneer jullie dat willen

  • Wonderchild

    Wel fijn dat je een eisprong hebt gehad, en zaad kan 7 dagen leven. Suc6 voor de volgende ronde!

  • Hoop~droom~verlang

    BALEN!!! Ik begrijp wat je bedoeld, het slijm was dus idd door jou eisprong, doeme!!!Nieuwe kansen in de volgende ronde hé

  • claudia1983

    Balen! Maar de wonderen zijn de wereld niet uit. Want volgens mij kan de sperma 4/5dagen overleven. X

  • an78

    Balen maar volgende keer beter.

  • enjoylife

    balen maar gewoon weer veel oefenen

  • MlovesB-F

    Volgende keer meer geluk!

  • chantalw

    op naar de volgende ronde dus

  • babygirl08

  • D-K

    volgende ronde beter hoop ik! Xx

  • Nala01

    Je kan altijd zo'n ovulatietest doen hé rond de periode dat je ongesteld moet worden. Wij deden dat ook omdat we problemen hadden om zwanger te worden! Dan weet je het 100% zeker! :)
    Veel succes!

  • mamavan-job-en-thijs

    he bah balen meid! wat ik deed was de hele maand om de dag intiem zijn... dan kan je nooit je ei missen.. misschien kun je er iets mee?

  • evy1985

    Oooh Balen zeg!!!
    Maar ja dat kon je ook niet weten....

    Ik ga heel hard duimen voor jou de volgende ronde!!

  • Mamaatje87

    Hè war jammer! Maar Goed konen gelukkig meer kansen aan! Ik duim voor je! X

  • LuNiLo

    dat is waar

  • ~pebbles~

    Je lichaam zal nog een beetje ontregeld zijn na de bevalling... Komt allemaal goed! Ja toch wel
    Dat wordt veel knuffelen de komende maand!

  • nellieke

    Wat rot voor je!!! Een maand wachten kan soms lang duren als je naar iets mooi uitkijkt he!

  • hellocath

    Nouja ach.. is normaal toch dat na je bevalling je cyclus niet helemaal normaal is meteen toch?
    Ik bedoel na Noa was ik 6 maanden lang ongesteld.. en daarna cyclussen van 45+ dagen of gewoon 26 dagen wisselend (ja echt) en nu bij Sam alweer bijna 6 maanden helemaal niets.. (zal er maar niet op vertrouwen dat ik dan ook geen eisprong heb..)
    Maargoed jullie hebben al 2 prachtige kinderen op de wereld gezet dus zwanger worden kunnen jullie! Ik snap dat het liefst gisteren dan morgen een positieve test in handen hebt. Maar hou goede moed. Misschien als je het prettig vind kan je die testen gebruiken die veel vrouwen gebruiken om te bepalen wanneer precies de eisprong is.