Aantrekkingskracht

Aantrekkingskracht..

Op de keukenkastjes
Op de televisie
Op het dressoir 
Op de afstandsbediening 
Op de labello

Eigenlijk op alles waar van mama zegt : 'Nee schatje, popje, liefje , boutje, daar mag je niet aan komen want dat is van mama'

Dan lacht hij liefjes naar z'n moeder en  draait hij zich om en gaat weer rustig spelen met zijn eigen speelgoed.


Oke.. die laatste twee regels zijn gelogen. 

'Nee lief áfblijven!'
Boze blik van de eenjarige draak , welke het verbodene dan nógmaals doet
'Nee, áfblijven!'
Wéér die boze blik en wederom een keukenkast open en een pot pindakaas er uit gegrist.
'Wel verdorie is het nou eens klaar met je!!'
De dreumes laat zich dramatisch op de grond vallen gaat zitten met de pot pindakaas tussen zijn beentjes, laat zijn hoofdje zakken en snikt met lange uithalen, geeft de alles verpestende mama nog eens een goede boze blik en zet het weer op het dramatische janken.
Moeders grist daarop de pot pindakaas tussen de beentjes weg , waarop de kleine ellendeling zich opwerpt, een sprintje trekt richting keukenkast en het hele verhaal weer opnieuw begint. 


Soms betrap ik mezelf er op dat ik echt boos ben, 'hou daar nou gewoon eens mee op!' maar meestal moet ik mijn lach inhouden en de boze blik faken. 
Net één jaar en al zo'n karakter, het maakt me trots ;)



449 x gelezen, 0

reacties (0)


  • lispeltuut

    Haha herkenbaar. Hier is het vooral de laptop, telefoon en alle snoertjes. Oh, en stopcontacten. En het pak hagelslag. En mama´s kleren aan de waslijn. En... en... en.... haha.

  • mommy2be19

    oohh heeeeel herkenbaar haha.. al kan ik vaak me lach niet inhouden en proest ik het zowat uit haha

  • Megan-s-Mommy

    Hahaha heel herkenbaar

  • MamaVanMikey

    Lijkt wel of ik het geschreven heb hihi....

  • Dolfijntje1905

    Hahaaa leuk geschreven!! Zo kennen we H.idde. Oja ik moet van M vragen of je tijd over hebt ;)