Even een dag lekker lui op de bank

Na drie dagen lang van hot naar her gerend te hebben, vandaag eindelijk een dag dat niks hoeft. Natuurlijk moeten er wel wat dingen gedaan worden, maar niets dat niet nog even uitgesteld kan worden. Zo kon ik vandaag lekker lang uitslapen, maar voordat ik die welverdiende paar extra uurtjes kon slapen eerst om zes uur naar de wc gespurt.

Voor de tweede dag achter elkaar kon ik niet rustig mijn vriend een knuffel geven om hem een fijne werkdag te wensen, maar moest ik hem snel loslaten, nog snel "werkse" toeroepend vanuit de badkamer, terwijl ik zo snel mogelijk bij de wc probeerde te komen.

"Dus dit is nou ochtendmisselijkheid," dacht ik terwijl ik boven de pot hing. Ik was nog wel zo blij geweest dat ik tot nu toe alleen maar last had van sterkere geurtjes waar ik dan wel een misselijk gevoel aan over hield, maar wat nog te onderdrukken viel met citroenzuurtjes (gouden tip van Pieletje) en venkelthee (tip van mijn moeder) en ook appelsap (met toeval bij mijn beste vriendin achter te gekomen toen ik daar op bezoek was).

Heel leuk al die middeltjes, maar wanneer die misselijkheid je zo overvalt, is er echt niks meer aan te doen. De verloskundige had me nog wel aangeraden om op verse gember te kauwen. Dat sap schijnt ook remmend te werken. Of om gembertabletten te halen. Er wordt wel gezegd dat het niet mag bij zwangerschap, maar ze zei dat dat onzin is. En wat ze me ook had aangeraden is om te zorgen dat ik iets op mijn maag heb, dus ik vannacht toen ik even wakker was met moeite een cracker naar binnen gepropt, maar dat hielp dus niet... 

Dus vandaag ben ik misselijk en al op de bank gaan liggen. Met enige regelmaat eet ik wat crackers en een lichte soep ging er ook goed in. En ik geniet er maar van dat ik echt even niks hoef. Hopen dat ik me morgen weer wat fitter voel. Nog een paar weken en ik ben weer aan het werk en dan heb ik nog minder dagen dat ik zo kan ontspannen. Vraag me af hoe ik dat aan ga pakken als ik nog steeds zo'n last heb van die ochtendmisselijkheid..



439 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Khaos

    "en ook appelsap (met toeval bij mijn beste vriendin achter te gekomen toen ik daar op bezoek was)."

    Tja, het stinkt hier inderdaad nogal. :P

    Ik weet dat het voor jou niet leuk is, maar ergens vind ik het geweldig dat je nu ochtendmisselijkheid hebt; zoals je zelf ook al zegt: Dan ben je ECHT zwanger. :D Maar hopen dat het gauw voorbij is, die misselijkheid, en dat je weer lekker kunt genieten. :)

  • Lichtje

    begin van de zwangerschap is het wel vaker dat je wat meer last van hebt, en wat moe bent enzo. Midden in je zwangerschap is wat meer de rustige tijd hahaha.

    Succes xxxx

  • mamavanBo-Eva

    Hey, het klinkt allemaal minder leuk. Heb ik op dit moment nog niets erg veel last van. Ben wel erg moe. Kan s'middags zomaar op de bank een half uurtje slapen echt raar. Ik hoop dat de misselijkheid snel over is voor je. xxx