Mazzel

Zo nou we hebben mazzel gehad. De vitamine K shot heeft zijn werk goed gedaan... haar stolling is voor nu weer in orde. In overleg met Groningen gaan wij nu gewoon weer door met het geven van de vitamine K druppels... nu dan wel verdubbeld en dan volgende week vrijdag daar naar toe voor controle. Mochten wij de stolling nu op peil kunnen houden met druppels is dat super... anders wordt het elke week naar het AMC voor een infuus en vitamine K shot.... nou goed als het maar in orde blijft.

Wat het vocht betreft.... door de vocht wat er is gevonden is Kayla wat benauwder geworden maar nog niet ernstig. Ook wordt hierdoor waarschijnlijk het spugen veroorzaakt omdat het haar longen wel irriteert. Het is een optie om de vocht weg te halen ... maar de risico's zijn er ook. Met name een klaplong of een bactirie infectie zijn grote risico's. In haar situatie wil je daar natuurlijk niet aan beginnen dus is er besloten de vocht te laten zitten tenzij het verergert..... de oorzaak waardoor het daar zit weten de artsen nog steeds niet ... toch vreemd maar goed het mag blijven zitten.

Kayla is gisteravond weer thuis gekomen gelukkig helaas wel gisteravond en vanmorgen vroeg gespuugd maar dat zal wel zo blijven..... vervelend maar goed dat is dit allemaal natuurlijk!!!

We gaan weer verder genieten van haar lach die weer tevoorschijn is gekomen en maar duimen dat het nu ook echt rustiger wordt in huize den Bosch ;)

Liefs Maureen

475 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Nima~Boy~Girl~Boy

    Wat goed dat de vitamine K is aangeslagen en dat haar bloedstolling weer op peil is! Ze blijft telkens maar weer bewijzen wat voor dapper meisje het is he?! Ongelooflijk!
    Nu weer lekker thuis... Is toch voor jullie allemaal de fijnste omgeving...
    Succes meis! Liefs XxX

  • beachie78

    wat fijn om te horen

  • Dory

    Gelukkig...jullie zijn weer thuis. Hopelijk werkt de dubbele dosis vitamine K en hebben jullie inderdaad even een beetje rust.

    Dikke kuffel

  • daphne-29

    Wat Fijn voor jullie om iets van goed nieuws te krijgen.

  • BolletjeB

    heerlijk weer wat positief nieuws, daar waren jullie wel aan toe!x

  • Nijnemijn

    Poeh, dat is in ieder geval een kleine opluchting!!