IVF 2

Alweer even geleden dat ik nog eens een update heb gedaan! 

Ondertussen is IVF 2 lopende, geen .0 erachter want helaas zal ook deze stoppen na 1 terugplaatsing. 
De stimulatie verliep al heel wat vlotter dan die van zijn voorganger. Tijdens de punctie bleken er dan ook 12 follikels te zijn waarvan 8 een eicel hadden. 


De dag erna met goede moed op het labo gebeld maar helaas; er waren er weer maar 2 bevrucht geraakt. Een beetje teleurgesteld in eerste instantie heb ik me herpakt want ja, het kan zomaar ineens genoeg blijken (al wil je dat de eerste uren niet horen!) 
Vandaag in de namiddag volgt dan de terugplaatsing van mijn 2 embaby's. Bellen ze je geheel onverwachts 's ochtends voor als je in de rij bij de bakker staat... De 'gevulde eireren' van pasen kregen plots een heel andere betekenins haha! 

Hoe dan ook; Strooi maar wat 'babydust' deze kant op aub, ik denk dat ik het weleens ga kunnen gebruiken! :-D


405 x gelezen, 0

reacties (0)


  • ebevi

    Laat de paaseitjes groeien. Ik duim voor jullie

  • wurmpje82

  • lettepet

  • enjoylife

    Hoop het echt voor je wat een spanningen toch

  • keesjes76

    Herkenbaar. Het blijft toch een teleurstellinkje als er maar weinig over blijft.... Maar hup hup met die paaseieren!!!