Echo gehad. 6 weken zwanger

Sinds 5 juni heb ik al spotting en gister zette dat door naar een flinke bloeding, helderrood met hier en daar een stolsel. Ik was overtuigd dat het einde oefening was en dat ik weer een miskraam zou krijgen. De verloskundige wou mij niet zien want ik had maandag al een echo gehad en ze verwachtte niet dat het beeld nu anders zou zijn en mocht het fout gaan, kunnen ze daar met dit termijn toch niks aan doen.
Vandaag stond toevallig al een echo op verzoek gepland, dus ik vond het ook niet heel erg. De echo op verzoek toch door laten gaan, met de gedachte dat ik het voor de laatste keer op beeld zou zien.
Eenmaal bij de afspraak zei ik ook direct tegen de echoscopist 'dit is einde oefening hoor'. Ik mocht gelijk gaan liggen en ze ging gelijk kijken. En daar zagen we vrijwel direct weer een mooi vruchtzakje met een gegroeid inimini embryootje er in, mét een kloppend hartje 🥹!
Ze zag ook direct dat ik naast/onder het vruchtzakje een holte gevuld met vocht heb, oftewel een hematoom. En hierdoor had (en heb) ik het bloedverlies. Bij de vorige echo's hebben de verloskundigen dit niet gezien. Het blijft nog spannend nu en het kan nog beide kanten op gaan dus 100% gerustgesteld ben ik nog niet. Maar na al die jaren heb ik eindelijk een hartje. Echt onwerkelijk. Ik ben nu verder dan ik ooit ben geweest 🤞🏻. Dat het dan zo stressvol moet zijn de eerste weken door bloedverlies en daardoor giga onzekerheid is dan weer jammer. Maar hopelijk kan ik dit met de tijd dan maar voor lief nemen.

115 x gelezen, 0

reacties (0)