Wij met gezin van 6 zijn nu 600 euro per maand aan boodschappen kwijt. Ik ben even heel nieuwsgierig of dit "normaal" is. Dus wat zijn jullie kwijt? En hebben jullie nog goede bespaartips?
Wij zitten met een gezin van 5 (2 volwassenen en 3 kids van 7, 5 en 1) op €550,- per maand. Dit is excl persoonlijke verzorging/ luiers. Ik doe vaak mn boodschappen bij Lidl en Picnic en loop af en toe even naar de Coop voor een snelle boodschap
2 volwassenen, 3 kinderen (13, 11, 8, dus geen luiers meer) 100 euro per week. Ik ga altijd naar de appie en koop de bonusaanbiedingen, de prijsfavorieten en de producten met kortingsstickers. Elke week hebben we wel een restjesdag, er wordt hier niets weggegooid. Ik heb een grote vriezer waar 1+1 gratis producten regelmatig in opgeslagen worden. Frisdrank krijgen de jongens alleen in het weekend, 1 glas per dag. Op school drinken ze water, thuis appelsap aangelengd met water.
Wij zijn met 5, waarvan 1 kind nog in de luiers. Ik bestel online mijn boodschappen ren probeer per week onder de 100 euro te blijven. Dit lukt! Word elke week bezorgd op vrijdag. Dan koop ik echt wat we nodig zijn. Ga ik naar de winkel dan koop ik lekkere dingen, haha! Brood en fruit haal ik ergens anders en per maand ben ik 50 euro kwijt aan luiers en babyvoeding. Ik zit rond de 600 euro. Denk dat je het heel goed doet.
Hier ongeveer 500, gezin van 4. Ik gooi bijna niks weg. Let goed op houdbaarheidsdata en restjes vries ik in. Ik let erg op aanbiedingen, koop veel bij de lidl en mijn laatste tip is: laat je niet verleiden!! Koop geen dingen die in de aanbieding zijn die je anders ook niet had gekocht (Ik doe bv wel pindakaas, wc papier, etc want dat is houdbaar en gebruiken we sowieso, maar bv geen snoepjes, koekjes, etc)
Wij besteden wekelijks zeker 250 euro voor onze boodschappen. Daarin zit dan ook wasmiddelen, shampoo enz. Alles. We zijn met 6 personen. 2 volwassene, 3 pubers en nog een 8-jarige. Wij besparen op thuisbezorgd.nl. Dat doen we helemaal niet meer. Daardoor zijn de boodschappen net even iets duurder/luxer. Maar voor het hele gezin pizza bestellen kost al snel 60 euro.
Wij zijn met z'n 4en en we zijn tussen de 600 en 800 euro per maand kwijt aan boodschappen. Alles inbegrepen. Wij krijgen 1x per week Hello Fresh en ik ga 1x per week naar de Nettorama voor alle andere dingen. We bestellen vaak wel 1x per week eten, dat heb ik er ook in meegenomen. Ik probeer vooral op boodschappen te besparen door 1x per week naar de supermarkt te gaan en vooral niet vaker. Heb ook een hele periode boodschappen besteld. Dat werkte ook goed voor mij, want als ik dan in mijn mandje zag wat ik al aan geld kwijt was, haalde ik er ook vaak weer 'onnodige' dingen uit. Ik denk dat jullie met 6 voor 600 euro per week het heel erg netjes doen!
Ongeveer 700 euro per maand, gezin van 5 met de kinderen uit de luiers. Ik let wel op de kosten, maar ook niet extreem. Ik doe een keer per week boodschappen, dat scheelt impulsaankopen in de week. Kijk als ik m’n lijstje maak even in de folder wat er in de aanbieding is en maak adhv een lijstje. Maar eten ook vaak genoeg gewoon waar we zin in hebben en ook af en toe vlees van de slager en vis van de visboer. Brood bij de bakker vandaan.
Toch wel 600/700 euro per maand maar daar zitten de kosten voor een maaltijdbox (5 maaltijden) bij in. Luiers en billendoekjes dan weer niet. Maar dat koop ik alleen in bulk (zeg maar 9 dozen a 12 pakjes billendoekjes als Zwitsal weer rond de 95ct zit met een goede aanbieding). Ook luiers in grote hoeveelheden. Laatst pamper pure voor 13ct per luier. Maar dat betekent flink letten op aanbiedingen. Ook met shampoo koop ik in bulk bij een echt goede aanbieding.
Deze maand een uitschieter. Want de houdbare melk was flink in de aanbieding. Heb dus 10 dozen a 12 pakken melk gekocht. Daar kan ik dan wel ruim 3 maanden mee....
Gezin van 4, 2 volwassenen en 2 kinderen van 4 en 2 jaar. Wij zitten rond de 800 euro per maand. Hier zitten dan wel luiers en toiletpapier bij. Ook elke week verse vis, fruit en kaas vd markt. De app neemt ook de makro mee en daar willen we nog wel eens wat kopen (kan van alles zijn).
Net ff snel gekeken en ik zag wel een kantelpunt vanaf juli ongeveer, sindsdien geven we een stuk meer uit aan boodschappen,niet zo gek met de prijsstijgingen.
Wel geschrokken van die 800 per maand, we letten toch best op dacht ik, (groot inkopen en invriezen) aan de andere kant kopen we ook wel wat we nodig hebben / willen hebben. We doen vaak date nights thuis en dan hebben we altijd wel een drankje en hapjes etc.
Gezin van 2 volwassen en 3 kindjes in de leeftijd van 10-8-6 Ik ben 800 euro per maand kwijt een boodschappen dit is wel incl wasmiddel drogisterij ect ect.. en brood van de bakker!! Voor de inflatie zo'n 650 per maand!! Maar alles is zo gruwelijk duur geworden!!
Hier 150-200 euro per week. Niet normaal meer 😱 Wij eten weinig vlees en eten 1-2x per week hetzelfde of anders vries ik het in. Op die manier besparen we zeker!
2 volwassenen, en een dochter van 2,5 en ik red het met €100 per week. Boodschappen en Kruidvat etc.
Laat eigenlijk niks staan.. merk wel dat ik de ene week voor onder de 100 boodschappen kan doen en de andere week iets erboven. De uitschieters zitten hem in het feit dat ik dan toilet en keuken papier nodig heb en de andere week.
Luiers en honden en konijnenvoer niet meegerekend 😊
Bespaar tip: weet niet waar je woont? Maar ik doe al mijn boodschappen bij de Dirk.. scheelt echt bizar veel met de jumbo etc.
Ik heb even in de app van onze rekening terug gekeken, afgelopen 4 maanden varieerde het van 650/700 per maand met een uitschieter van 850 euro in september 🙊 toen wel 2 verjaardagen gehad dus denk dat het daaraan ligt. We hebben geen vast budget ervoor, maar volgens mij zouden we wel kunnen besparen hierop!
We zijn met 2 volwassenen en 3 kinderen (9,6 en 4 jaar).
Zie sommigen mensen maar 500 of 600 per maand aantikken nou vind echt super knap hoor🙂
Wij zijn gezin van 2 volwassen en 3 kinderen 2 en 4 en 6 maar met mij man afgesproken dat we meer gaan opletten we zijn soms zo 850 per maand kwijt aan boodschappen ik wil graag 600 per maand aan houden boodschappen is best lastig😬 nu zijn boodschappen weer duurder geworden😑
Hier 100 euro per week (2 volw 2 kind), dus 440 in de maand ongeveer. Dit is met verzorgingsproducten en luiers voor 1 kind. Hier moet ik juist niet 1x per week boodschappen doen, want dan loopt onze planning weer eens anders, en dan gaan producten over datum. Verdere tips, ik doe alle boodschappen bij de ah en op vrijdag maak ik een planning. Sommige producten zijn dan nog in de aanbieding, en je kunt ook al zien welke producten maandag in de aanbieding komen. Ik koop verder bijna alles ah huismerk. (Ik check wel eens producten online, en huismerk is vaak zelfde prijs als Aldi. Echt voordeliger is de Dirk, maar zit niet op fietsafstand). Vers haal ik veel op de markt.
Wij zijn rond de 550 per maand kwijt. Ik kook wekelijks een aantal dingen die in de aanbieding zijn. Vlees koop ik vaak groot in & doe ik dan in porties in de vriezer.
2volwassenen en 3 kids.
Wat bij ons qua kosten nog wel uitmaakt is naar de aldi gaan. Andere supermarkten (ook lidl) zijn voor ons vergelijkbaar qua kosten. Maar bij de aldi zijn we echt goedkoper uit. Het zit alleen niet bij ons om de hoek.
Hier voordat de prijzen gingen stijgen 150 euro per week voor 2 volwassenen en 3 kinderen (11,9 en 3)inclusief luiers.Nu toch wel rond de 175 /200 euro per week.Wij kopen veel bio en ook vers.We kopen nooit voeding in blik etc en ook geen kant en klare pakketen of maaltijden. We besparen ook veel op drank,want frisdrank etc wordt niet gekocht tenzij het een feestje is of de kinderen in het weekend iets lekkers willen.Wij vinden vers en lekker eten wel belangrijk en zouden niet snel hierop besparen....tenzij het moet natuurlijk.
ik ben zelf fan van Too good to go, voor 3 of 4 euro heb je een box met meer dan genoeg brood of groente of wat dan ook voor een hele week. En het zijn zogenaamd dingen die echt op moeten, maar het ziet er altijd nog prima uit!
Toevallig dat ik dit gisteravond heb bekeken. Over een heel jaar de administratie bijgehouden en de boodschappen als aparte kostenpost steeds heb geboekt. Ik kreeg bijna een hartverzakking toen ik het bedrag deelde door 12 maanden. Gemiddeld € 600, gezin van 4. Twee volwassenen en 2 kinderen (12 en 7). Onze oudste kun je overigens qua eten ook als volwassene meerekenen. De jongste daarentegen eet waarschijnlijk nog minder dan een peuter... Maar goed... Het is wel veel. Paar jaar terug was ik veel prijsbewuster met de boodschappen, maar mijn man begon toen te klagen dat het niet zo lekker was. Het supermarktvlees was hem niet goed genoeg. We hadden het geld wel, dus waarom niet dan naar de slager? Maar afgelopen jaar nagenoeg niks gespaard blijkt nu. Dus ook hier nu maar weer meer op letten. Misschien zie ik het verkeerd, maar volgens mij is het de afgelopen jaren in verhouding veel meer gestegen dan de rest.
Hoe doen jullie dat toch 😅 Ik zit per maand aan €1300 We zijn wel met 8. Waarvan tienerzonen die heel wat naar binnen spelen. Ook eten we gluten en melkvrij.. waarschijnlijk dat dat het grote verschil is? Snel even een boterham eten gebeurt zelden. Maar we drinken geen frisdrank. Ik zoek ook echt koopjes op voor toiletartikelen. We eten kleine porties vlees enz.. Ik zou niet goed weten waar op te besparen. Mijn kids zijn trouwens erg mager. Ze eten als tussendoortje dus sowieso 2 stuks fruit, een koek of notenreep, bij het ontbijt zelfgemaakte yoghurt enz. Besparen door minder eten aan te bieden lijkt me owv hun gewicht niet verantwoord 😅
Wij zijn een gezin van 6 personen en zijn zo’n € 600,- per maand kwijt incl verzorgingsproducten en luiers voor de jongste. Winkelen veel bij Lidl en voor sommige producten gaan we naar de AH of Jumbo. Brood halen we op brooddag bij de bakker en vlees bij de supermarkt of in de aanbieding bij de slager.
Wij ongeveer 400 per maand. Besparen kan je doen op alle extra’s zoals frisdrank. Drink dit niet of alleen in het weekend. Voorheen een moestuin in gebruik, dat scheelde ook. Kopen bij de boer Verder winkelen we bij Lidl
De afgelopen 6 maanden zitten we wat tussen de 400-500 euro per maand. Hier zit dan soms HelloFresh bij in (doe het niet elke week)
Douche en schoonmaakartikelen zitten hier niet bij in. Dat koop ik in bulk online
Ik bestel de boodschappen bij de Jumbo en haal het dan af op. Op deze manier stop ik minder onnodige dingen in mn mandje 😅 In het begin deed ik altijd aanbiedingen in verschillende winkels aflopen maar kwam dan altijd meteer thuis dan nodig. Dus nu zo en dat werkt beter 🤣
Probeer eigenlijk altijd onder de €100 te komen per week, maar dat lukt niet altijd. Deze week zaten we alweer op de €140 🤭
Ohja gezin van nu nog 3 (twee volwassen en dochter van bijna 4).
Als ik de Rabo mag geloven gemiddeld 800. Uitschieters van 900, maar ook 600.
Tips sja.. ga shoppen vanuit je kast, niet eerst recepten zoeken en dan alles kopen. Dus kijk wat je nog hebt liggen en kies daar het recept bij om het vervolgens aan te vullen. Je kan dingen in bulk kopen ( doe ik met meel, noten bv) scheelt ook troep. Creatief vegetarisch 🌱, vlees is zoo duur . Gebruik een budget en als je wat over hebt in je week budget leg een voorraadje aan van spullen die je altijd wel gebruikt. Bol.com is idd ook goede tip, haal ik ook groot verpakkingen weg. Als je zelf wasmiddel wilt maken scheelt ook, maar ik ben er van teruggekomen, vind dat het niet goed schoon wordt.
Dat doe je netjes met zijn 8en :) Ja in bulk kopen is iets dat ik nu nog niet doe, maar beter wel kan gaan doen. Zelf wasmiddel maken heb ik wel eens gedaan, maar nog geen goed recept gevonden waarmee ik het net zo goed schoon krijg.
Wij zitten met een gezin van 5 (kinderen zijn 5, 3 en 1) tussen de 130 en de 150 euro per week. Soms wel eens een flinke uitschieter als er veel voorraad op is. Ik ben niet echt een koopjesjager (alsin dat ik niet meerdere winkels af ga voor aanbiedingen). Wij laten onze boodschappen bezorgen en ik pas ons weekmenu een beetje aan op wat er daar in de aanbieding is. Ik probeer de laatste tijd wel veel schoonmaakmiddelen bij de action te halen. Dezelfde merken zijn daar gewoon flink goedkoper. Luiers en doekjes bestel ik in de aanbieding bij de etos of het kruidvat.
Wij zijn binnenkort gezin van 6. En geven dit nu ook ongeveer uit. Wat wij wel doen is fruit halen bij de boer. We wonen in Zuid-Limburg. Scheelt heel veel. Daarnaast kopen we veel aanbiedingen. Mijn vriendin vindt het heel leuk alle foldertjes te bekijken. Zo hebben dus afgelopen week bij de AH de Karvan Cevitam gekocht. En niet bij de Plus waar hij deze week in de aanbieding is maar duurder in vergelijking met AH. We kopen dan ook meteen genoeg in voor een paar maanden. Gaat toch niet over de datum.
Gezin van 5 en ook wel zoiets. Doen boodschappen bij Lidl en soms wat spulletjes bij Jumbo (met name kruiden of sauzen die Lidl niet heeft). Ik koop niet perse van alles in de aanbieding en leg geen voorraad in de vriezer aan ofzo, maar we eten ook niet veel luxe of dure dingen. We eten hier zelden koek, snoep, liga, toetjes, pakjes drinken en dat soort dingen, frisdrank alleen cola af en toe maar verder alleen koffie, thee en melk. Eten heel basic eigenlijk. Ontbijt brood of brinta, fruit, lunch met brood en rauwkost, eitje, maiswafel, avondeten, bakje yoghurt, zoiets. Van dingen die we veel gebruiken kopen we goedkopere versies. We hebben simpel goedkoop Lidl brood, ietwat oud brood roosteren we. Pindakaas, wasmiddel, van alles gewoon Lidl huismerk. Houdbare melk in trays. Met dit koopgedrag konden we voorheen met 10-15 euro per dag uit, tegenwoordig zitten we op 20 euro per dag. Shampoo, tandpasta, etc. haalde ik altijd een jaarvoorraad in de Black friday sale, dat viel tegen dit jaar vond ik. Maar die dingen koop ik nooit zonder aanbieding.
Met zn tweeën rond de € 300 per maand. Moet wel zeggen dat we in het weekend vaak beleg bij de slager halen dus dat tikt wel aan. Daarnaast sparen we kooppunten bij de AH dus dat bedrag zit ook in deze € 300. We zijn daarmee in september begonnen en hebben nu € 445 gespaard en laten dat uitbetalen van de zomer zodat dat mee kan mochten we op vakantie gaan.
Wij sparen idd ook de koopzegels, maar laten dit bij een vol boekje wel meteen uitbetalen en zetten het apart. Stel dat er op een of andere manier misbruik gemaakt wordt, ben je alles kwijt.
Ik ben in een maand zonder feestdagen, ongeveer hetzelfde kwijt voor een gezien met 3 kinderen... De prijzen zijn enorm gestegen, dus ik zal ongetwijfeld ook eel eens meer uitgeven dan dat...
Bespaartip: groente en fruit hasl ik bij Lidl: blijft langer goed en de prijzen zijn te doen. Deze week 10 kg aardappels voor 4,99. Bij AH heb je daar 3 kilo voor...
Wij zijn een gezin van 5 en zitten op ongeveer 100 per week, soms iets meer. Ik hou de folder in de gaten en koop bij aanbiedingen extra. Alleen ik heb een kind met coeliakie, van glutenvrij brood koop ik bijv. in een keer voor 30 euro, dat zit dan niet bij die 100 in.
Hier wisselt het ook per maand. Ga eens in de 3 maanden ongeveer naar de slager, koop ik vlees in voor 100 a 150 euro. Ik koop het fruit op de markt, lekkerder en goedkoper.
Reageer op dit topic
Maak een Babybytes account om zelf topics te openen in V&A
reacties (62) Verversen