Dinsdag ochtend moesten we met Indy op na controle voor dr oortjes en dr amandelen.. Wij naar het ziekenhuis.. Stonden we toch wel in het verkeerde ziekenhuis.. Pfff.. En stond bij mij toch echt zo op het kaartje maar oke.. Geen man over boord hun gebeld en wij richting het andere ziekenhuis haha.. Daar aangekomen was Indy gelijk aan de beurt. Vind het zn lieve man die dokter! Hij was zo lief tegen Indy en tegen ons.
Hij vroeg of dr oortjes schoon waren.. Nou nee komt nog altijd spul uit. Dat was niet de bedoeling dus ik dacht oh nee he.. Gaan we weer maar toch zag alles er goed uit dus is het oorsmeer wat er uit komt. Heb dat nog nooit zo gezien bij Indy maar zal vast door die buisjes komen nu. Ik heb ook even in dr oor mogen kijken wel apart om te zien. Zo klein iets wat zo veel veranderd voor zn kleintje.
De arts vertelde dat dr neus amandelen echt heel fors waren. Dat het dus echt goed was dat we die er uit hebben laten halen. Ook zat achter dr trommelvlies voor de operatie veel vocht, dus Indy hoorde gewoon heel slecht. Hij zei een huisarts ziet dat niet want het enige waar hun naar kijken is, is het rood ja? oke oorontsteking maar die zien niet zulke dingen dan dit. Hij vond ook dat Indy al een paar jaar eerder bij had doorgestuurd moeten worden maar ja.. Dat deden de huisartsen jammer genoeg niet.. Ze moet nu over een jaar terug of de buisjes moeten er eerder uit vallen. Dan kijkt hij weer opnieuw in dr oren is het dan weer nodig dat ze nieuwe buisjes krijgt, krijgt ze buisjes die langer dan 1 jaar blijven zitten zodat ze niet elk jaar terug hoeft. Dus voorlopig even geen zieke Indy meer hier!
Op school zegt dr juf ook dat ze flink veranderd is. Ze is veel opgewekter, allerter en kletst veel meer mee. Normaal zat ze er stilletjes bij en nu moet de juf alsmaar zeggen sssttt Indy even wachten.. Wat een verschil. Ik merk er thuis weinig verschil aan eigenlijk.. Alleen dat ze veel beter eet en luisterd. Maar ben blij dat er dan toch daad werkelijk verschil is bij dr. Over 2 weken moet ze nog terug naar de kinderarts voor controle en daarna is ze weer even dokter vrij! :)
reacties (0)