Hallo dames,
Met mij gaat alles echt perfect dat als eerste, ik zit nog steeds op die grote roze wolk! Buiten bandenpijn om gaat alles lichamelijk ook echt goed.. GELUKKIG!! Dinsdag(19-07-2011) zijn we weer bij de verloskundige geweest en me baarmoeder zit al tot net onder me navel tja dan vind ik het niet gek dak last heb van bandenpijn =D bloeddruk was goed en ook me bloeduitslagen waren perfect! Heb alleen wel een vervelende bloedgroep O negatief dus hopelijk is Deem ook negatief! We zijn ook al flink bezig geweest voor ons kindje
Van mijn ouders heeft deem een mooi badje(beetje gebroken wit), standaard, kammetje/borsteltje, badeendje, thermometer voor t water, badcape en nagelknippertje gehad! Voor zijn verjaardag allemaal!
Van mijn oom, flesjes en spuugdoekjes!
Van mijn buurvrouw Jolette hebben we een hele hoop gekregen oa: Babykleertjes en wipstoeltje.. Sommige dingen in de leen tot ze zelf een tweede erbij heeft hihi!
Van mijn zus had ik al dingetjes gehad zoals maxicosi en babykleertjes!
En dan heb je ook nog de geweldige dames hier op babybytes!! Leonne(LeeMiesNick) heeft echt een heeel groot pakket opgestuurd vol met babykleertjes, luiers, verzorgingsspullen en boekjes
Jeetje wat zijn we (de baby) al verwend he! Ben er zo blij mee allemaal! En ook alweer 16 weken! 15 Augustus hebben we de 20 weken echo geplaned en nee we willen niet weten wat het word! en 16 Augustus weer naar de verloskundige!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nou hier komt het stukje van de babykamer hoor:
We hebben op de rommelmarkt een kast gekocht, een soort vitrine kast en daar gaan we dan dingetjes in zetten, zoals beeldjes, geboortekaartje, echo's enz... Helemaal blij zijn we ermee! Commode en kledingkast hadden we al gekocht! En het ledikantje is het ledikantje waar mijn broer, ik en mijn nichtje in hebben gelegen.. echt een familie ledikantje he! Nu moet alleen het hemeltje nog gemaakt worden en dat doet mijn lieve buurvrouw!
Vandaag zijn we ook richting de formido gegaan voor de verf op de muren! We hebben voor verf gekozen om onszelf de stress te besparen van behangscheurende kinderen hihihi.. 1 muur word midden donker bruin ongeveer en 2 muren 2 a 3 tinten lichter ongeveer.. dan hebben we nog 1 muur maar daar zit de verwarming en het raam die word ook de lichte kleur! Het raam, verwaring, plinten en deur word nog lichter! Dan hebben we voor de vloer zwarte laminaat en de gordijnen willen we licht hebben maar wel dik zodat er geen zonlicht doorkomt!
Morgen maar beginnen met behangscheuren en dan kunnen we gaan starten! Kan niet wachten hihi
XX
reacties (0)