Week voor week, so far so good

Inmiddels ben ik 5 weken en 4 dagen zwanger. En het gaat super! Ik heb er een goed gevoel bij. Vandaag is de zwangerschapsdag waarbij mijn zwangerschapstest de vorige keer ineens nog maar 1-2 weken aangaf, en waarop 's-avonds de miskraam kwam. Deze keer vertelde de test me dat ik 3+ behaald heb. Dat geeft natuurlijk een euforisch gevoel. En daarmee ben ik offcieel nu niet meer van dag tot dag, maar van week tot week aan het leven. De echo staat gepland op 13 februari. Dat is de volgende mijlpaal, want dat was het moment waarop het bij mijn allereerste zwangerschap duidelijk werd dat er geen baby aan het groeien was.



Maar voorzichtig aan toch vooruit aan het kijken. Zo hebben wij een vakantie gepland in Italie van week 34 tot 36. We moeten de keuze gaan maken of we die gaan annuleren of niet. Dat vind ik erg lastig om te bepalen. Ben ik zo fit als een hoentje? Of ben ik al een ware zeekoe tegen die tijd? En als er iets is... dan ben je niet zomaar 1-2-3 terug in Nederland. Maar het is ook nog wel lekker om er even uit te zijn misschien?


En ik heb me vandaag aangemeld voor moeders voor moeders. Dat voelt pas echt als een mijlpaal, want daarmee zeg ik voor mijn gevoel: ik geloof in deze zwangerschap.

526 x gelezen, 0

reacties (0)


  • leeke

    Succes morgen!

  • zonnestraaltje5

    meid blijf vertrouwen houden.. en hoever ben je dan in je zwangerschap.. ik zou gewoon die vakantie laten staan maar ja moeilijk he.. nu op na 13 februari de eerste echo duim voor je

  • Zonnebloem81

    Succes, fijn dat je mocht komen.

  • juul-28

    3+..mooi he wanneer dat er na t zandlopertje uit komt. . T hoogst haalbare. . Weet nog goed hoe dat voelt! . Aftellen tot de echo nu! Vertrouw op je gevoel!

  • Pocahontas14

    fijn om zo'n blog te lezen! Ik weet precies hoe je je voelt meis. Heb hetzelfde meegemaakt in oktober. Nu op naar de 7 weken voor een mooi knipperlichtje

  • mamaongeduld

    Heeerlijk mei, op naar de 40!

  • waterman84

    Joehoe!!!!

  • ph

  • gabi83

    Op naar de volgende week en het duimen gaat verder.........de vakantie zou ik nu nog niet annuleren...nog even wachten tot week 12, maar dat is mijn mening......en verder....in Italië worden ook kindjes geboren hihi. Zou wel een spannend verhaal worden hihi

  • Javian

    Fijn om te lezen!

  • cindy(0504011)

    gefeliciteerd met je zwangerschap! spannend!

  • danika

    Klinkt goed, super! Week 34 tot 36 vis wel laat zeg, zou je het kunnen vervroegen?

  • keesjes76

    Die vakantie is een moeilijke beslissing, maar wat een heerlijk gevoel lees ik in jouw blog. Genieten van elke dag (en inmiddels week), steeds meer vertrouwen in de zwangerschap... Prachtig, het is je gegund en ik geniet met je mee!!!!

  • HannaH33

    Heerlijk meid! Op naar week 6!

  • mama2009-2010

    Super fijn dat het zo goed gaat!!!!! Xxxxx

  • wurmpje82

    Geniet!

  • kleine ukkie

    Ooohhhh wat fijn om te horen : )
    Ik ben af en toe ff op bb maar niet meer veel.......maar ik zag regelmatig berichtjes staan van jou......
    Super nieuws..........hopelijk mag je nu echt gaan genieten.
    Xx

  • ukke

    Fijn dat je je zo goed voelt... betreft de vakantie.. tja van je eigen gevoel uitgaan..
    Wij zijn 2 jaar geleden hals overkop teruggekomen uit Zweden omdat het helemaal niet ging. Ik voelde mij thuis goed, maar eenmaal op vakantie ellendig... Eenmaal thuis ging het weer beter. Ik was toen nog niet eens hoogzwanger
    Maar goed ik denk dat dat voor ieder verschilt, hoe je je voelt en dat dit ook per zwangerschap kan verschillen.. In de toekomst kan niemand kijken. Wil je gaan dan ga je. In het ergste geval moet je de vakantie afbreken of kun je niet... maar goed dat is het risico. Daar tegenover staat dat je ook juist een heel relaxte vakantie kunt hebben zo voor de baby komt :)

  • Breeze

    Gefeliciteerd met een echte mijlpaal!
    Ben zo blij voor je. En de beste graadmeter is je gevoel hoor, denk ik echt! Ik had het bij mij ook, rationeel maakte ik me ergens wel zorgen... Maar als ik gewoon goed naar mijn gevoel luisterde, wist ik zeker dat het goed ging!
    Nu lekker plassen, ik ben er zelf net vanaf (afgelopen vrijdag voor t laatst hihi)
    Nog een leuke toevalligheid, we hebben allebei een echo gepland op 13feb!! Dan hebben wij een geslachtsbepaling (pretecho) gepland!! Zoveel zin in... Maar die eerste was toch wel ontzettend bijzonder... Dat je dan eindelijk echt visueel bewijs hebt dat er wat in je groeit...!
    Gefeliciteerd meid :D

  • ~03-12-05~

    ben blij dit blogje te lezen! ik volg je een beetje in je pogingen, eerste icsi ook uitgedraaid in miskraam. Nu een cryo terugplaatsing. proficiat!! en geniet er lekker van! zo fijn!

  • fluxis

    Ik geloof heel sterk, hoor, in wat je voelt. Ik had ook een heel positief gevoel bij mijn 2de zwangerschap (1ste was miskraam) en ik geloofde er ook echt in. Dit had ik helemaal niet bij mijn 1ste zwangerschap. En wat je reis betreft, ik zou gewoon gaan! Lekker genieten! en van nu af aan week per week, dan kun je naar maand per maand overgaan,