Spannende tijden

Heel even een bericht:

Het was best een eng weekend, vooral ik ben heel ziek geweest en heb zaterdag avond en nacht op een kamertje bij de verloskamers gelegen waar de extra bewakingsspullen waren. Mijn bloeddruk was nl gevaarlijk hoog, ik heb aan een infuus met cardene (een krachtig middel om je bloeddruk te verlagen) gelegen, gelukkig werkte dit heel goed en kon ik de volgende dag weer terug naar de afdeling. Nu werken de pillen weer genoeg, ook zijn mijn bloedplaatjes wat gestegen. Voor nu is de situatie stabiel, en word er even een middag geen bloed geprikt (hoor mijn ader jubelen, een dag rust). Ik ben ook de paniek die ik toch echt ervaren heb zaterdag avond een beetje kwijt en begin weer vertrouwen te hebben dat het allemaal een beetje goed gaat komen. 

Met goed bedoel ik dat Zip snel de grens van 500 gram haalt wel prematuur en dismatuur geboren word maar geen tot weinig problemen gaat krijgen met zijn ontwikkeling. En we als gezin er gewoon weer helemaal boven opkomen. Het is de komende 1,5 week afwachten wat Zip zijn gewicht gaat doen. En dan ga ik waarschijnlijk volgende week donderdag of vrijdag naar Leiden, want vanaf de 24 weken kunnen ze (bij een gewicht boven de 500 gram naast wat voor mama ook wat voor Zip betekenen mocht ie geboren moeten worden) Maar voorlopig blijven we hopen dat dat mijnheer nog een week of 10 blijft zitten.

Wat wel heel fijn is dat mijnheer erg bewegelijk is en dat hij gisteren zijn vader zeker een minuut of 10 steeds kleine schopjes aan het geven was (ik zag de papa gewoon genieten dat hij zijn kindje nu zo goed kon voelen) als mijn man zijn hand op mijn buik legde dat ging hij er tegen aan liggen. En als ik dan weer mijn hand neer legde zwom hij daar naar toe, voor ons gevoel zoekt de kleine vent echt contact met zijn papa en mama.

liefs Zip en zijn Mama

585 x gelezen, 0

reacties (0)


  • lisette2

    hoop voor jullie dat de kleine mooi nog een tijdje blijf zitten..en dat die mooi nog ff mag gaan groeien

  • jjm

    Oh wat een spanning! Hopelijk blijft hij nog zeker 1,5 week zitten en gaat hij een flinke groeispurt maken! Fijn dat je het weer positiever in gaat zien!

  • dutske

    ben blij voor je meid , dat je terug een beetje moed hebt gevonden . nu gaan we hier hard duimen dat Zip , zeker nog enkele weekjes in je lievdevolle warme buik mag blijven !! Lieve Zip groei maar lekker in je mama haar warme buik en blijf daar nog maar lekker enkele weekjes groeien , zodat je papa kan plagen met je schopjes . dikke knuf x

  • Mommy73

    Wauw, een heftig verhaal met een mooi laatste stukje. Heel veel sterkte en succes meisje. Dat dat kleintje nog lekker lang in je buik mag en kan blijven zitten.

  • Anwy

    Eindelijk goed nieuws! Blij voor je, blijf duimen voor je! X

  • eva3

    nou, spannend allemaal hoor...
    hopen dat zipje nog even blijft zitten en groter/sterker wordt...

  • Mandy1981

    wat fijn voor je om even een beetje opgelucht adem te kunnen halen. En wat gaaf dat jullie beide de kleine
    al kunnen voelen! Hier nog steeds alleen mama en al helemaal niet als ik m'n hand op m'n buik leg.
    Hopelijk komt alles goed, we duimen nog steeds. Ik moet eerlijk toegeven dat het wel de hele week al
    een beetje door m'n hoofd spookt hoe het toch met jullie gaat..

  • KyrtjeenCoopertje

    ow wat een spannende tijden....
    zip gaat gewoon lekker door met groeien en vingerst gekruist voor zoveel mogelijk extra weken :)

  • Mrs B

    Wat vreselijk spannend zeg. Fijn dat het weer een beetje de goede kant op gaat. Ik hoop dat je bevalling nog even gaat duren. Heel veel sterkte daar!