na heel wat zoeken en zoeken heb ik van de week eindelijk een site gevonden waar ik een geboorte kaartje kon maken zoals ik hem wou hebben. ik heb een hele boel kaartjes bekeken en er was geen enkele bij waarvan ik dacht : ja dat is hem! ik had even de hoop dat charles hem zou maken maar aangezien hij nu zo druk ik werd dat ook niets. dus ik vond de site en ben maar aan de slag gegaan want anders zou ik het maar voor me uitschuiven en zouden we straks geen kaartje hebben als de kleine man echt geboren zou worden.
koningkaart.nl heeft bestaande kaartjes maar ook blanco kaartjes die jezelf bewerkt, je kan foto's invoegen, icoontjes, achtergronden van alles. dus na wat puzzelen, passen en meten is het me gelukt om een leuk kaartje te maken. wel heb ik ook nog even moeten zoeken naar een leuke tekst maar toen hij eenmaal klaar was heb ik een proefdruk besteld. koste me 2,60 inclusief de postzegel en gekleurde envelop. en toen maar wachten.... en vandaag lag hij in de bus, vol spanning heb ik op charles gewacht en dat duurde heel lang, maar toen hij thuis was hebben we hem samen open gemaakt ennn.... we zijn er super blij mee. misschien doen we er nog een andere foto oid op maar de basis is zeker zoals wij hem willen. dus het enige wat ons nu nog rest is wachten tot de kleine man zich meld en dan weten we wat voor info we erin kunnen zetten. als we ze voor 12 smiddags bestellen hebben we ze de volgende dag al in huis!! topp !! ben er helemaal gelukkig mee, heel simpel maar lekker eigen en echt charles en amy. en dat is wat wij wilden.
en het alles mooiste is dat ik ook nog een kortings code heb gevonden waardoor de kaartje snog goedkoper worden!! gwn ff op google zoeken en het scheeld ons weer 20,- in alle kosten. we moeten ongeveer +80 kaartjes hebben dus bestellen er voor de zekerheid 100 met gekleurde enveloppen.. kan niet wachten:)
oww en even dit terzijde... je papa denkt dat je nog voor 1 april komt, als ik hem vraag waarom hij het denkt zegt hij je buik is zo strak en ik heb gewoon z'n voorgevoel :) hahah wat een schatje is het toch:) we zullen zien maar je kan komen wanneer je wil. wij zijn helemaal klaar voor je:) mama begint het nu ook wel spannend te vinden, het lijkt nog zo lang maar voor je het weet zijn er al weer 5 weken voorbij.. ben zo enorm benieuwd naar je en kan me nu al niet meer voorstellen dat er iets is waar ik meer van ga houden dan van jou !! ( en papa natuurlijk )
xxxxxx
reacties (0)