Nog 1 maand

Vandaag is het 22 april. Dat zou betekenen dat we nog 30 dagen moeten of liever gezegt 1 maand. Zal Poefje nog zolang binnen blijven zitten? Nee denk het niet, al weet je het maar nooit. De laatste 2 weken heb ik steeds meer harde buiken. Niet alleen als ik iets doe, maar ook gewoon als ik niks doe. Zittend op de bank bv. Of als ik even opsta om bv even te gaan plassen. De ene harde buik ga ik voelen en de andere is gewoon wat vervelend. Ook met het vegen na een plas komt er meer slijm vrij. Soms hele draden (lekker onderwerp). Sjon snapt het niet. Ik probeer hem zoveel mogelijk gerust te stellen dat het nog niks hoeft te betekenen, maar hij is op van de zenuwen. Vind het zo raar, want met Mitchell had hij dat allemaal niet. Naast de harde buiken en slijm heb ik vaak dat ik door mijn been heen drijg te zakken. Het is net of ze dan op een zenuw drukt in mijn rechter lies. Of ik krijg een paar fijne messteken in mijn schaambot. Dit maakt het lopen niet echt makkelijk moet ik zeggen. Maar ja, Poefje is al weken ingedaald en ligt dus ook al weken vast.

Morgen weer naar de verloskundige. Zal het toch eens aankaarten met haar. Kijken wat zei erover kan zeggen.

Afgelopen week belde het kraamburo ook nog even op om het een en ander te vragen. Jeetje wat een zeurmuts was dat. Bij alles wat ik vroeg zei ze "moet je aan je kraamverpleegkundige vragen". Ja hallo, daar zit ik echt aan te denken als ik straks de weeen aan het weg puffen ben. Hoop trouwens niet dat het weer zo'n kenau is als wat ik bij de bevalling van Mitch kreeg. Wat een etter was dat. Maar goed, we zien wel. Laten we eerst maar afwachten wanneer het gaat gebeuren.

De kamer van Poef is nu geheel klaar. alleen nog even een doekje over de kasten, stofzuiger en dwijl door de vloer en klaar. We hebben nu alles in huis gelukkig incl. voeding. Moet nog wel het kraampakket aan gaan vullen voor een thuis bevalling. Ook zoiets raars. Als je op de lijst kijkt van Icare wat er in het basis pakket hoord te zitten die je van de zorgverzekering krijg is dat heel anders dan wat op de lijst sta. Moest maar even tegen elkaar aanwegen vertelde de dame van kraamburo. Dat zullen we dan maar doen. Vraag me alleen af of ik nog kraamverband bij moet halen. Heb 2 pakken liggen en ook een pak van die giga verbanden die van je navel tot je rug reiken. Misschien toch maar een pakje bij halen. Straks word het op zondag geboren en heb je niks meer, alhoewel? 3 pakken op 1 dag?

Vandaag maar de box schoonmaken. Deze hebben we nu zo'n 2 weken staan en de katen talen er niet naar. eerst bodem laag gehouden, ballonnen erin en kijken wat ze doen. Ze vinden de box schijnbaar erg lief, want geven er kopjes tegen. Na een week de bodem omhoog gedaan en zowel onder als boven ballonnen erin gelegd. Nog geen reactie van ze. Na het schoonmaken aan de onderkant de ballonnen er maar uit halen en alles bovenin leggen. Kijken wat ze dan doen.

Zo tis weer tijd om Mitch naar school te brengen. Zucht, nog effe.

403 x gelezen, 0

reacties (0)


  • goadolphin

    We zullen duimen voor u en meehopen dat alles goed gaat verlopen. Nog veel succes meid.

  • maris2008

    NOg 4 weken he wat gaat de tijd toch snel...Ng een paar weken lekker genieten en dan mag je jullie kindje lekker stevig vasthouden. k

  • mama van Riley en Kyra

    Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeh!! Bijna is het zover! Ben heel benieuwd naar jullie kleine meisje! Spannend hoor... Aftelllen!! Ennuh, je weet hoelang ze nog kunnen blijven zitten als je al zoveel voortekenen hebt he? Vraag maar aan Riley hahahahaha. Nou hopelijk tot snel, vond het weer gezellig gister! xx

  • mojo

    Hey Wendy,

    Ongelovelijk hoe hard de tijd is gegaan! Ik weet nog zo goed dat je positief testte en nu is het nog maar een maandje wachten...!
    Superspannend. Geniet nog even van de "rust",

    Liefs Mojo

  • Essay

    WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH Zo spannend he?! Nog een maand joh?! MMM, nu kan ik gaan fantaseren....Mitchell en..............Marit?
    Mitchell en Sofie?
    Mitchell en...............Femke
    Mitchell en....Lotte

    Of ga je voor minder 'safe' Mitchell en Janae

    Over een maand zullen we het weten! Moet je indenken dat als ik in jou positie zat, de kleine er al 2 weken zou zijn. Gek he?!

    Nou, geniet nog even van die lieve katten, en GENIET nog even van je buik, maak nog een paar mooie foto's, want voor je het weet :-(..............IK MIS HEM ZOOOOOOOOOOO!

    Kus!