Keelinfectie

Vandaag zijn Guus en ik samen naar de HA geweest, ik kan niet meer slikken van de keelpijn en ik had het vermoeden dat Guus daar ook last van heeft, aangezien hij koorts heeft en geen vast voedsel wil eten.

Vanmorgen om 8.50 uur hadden we een afspraak, maar Guus was vanmorgen al om 5.50 uur wakker, dus die wilde om 8 uur al naar bed. Jammer jochie dat gaat nu even niet. Op de fiets gestapt en netjes op tijd bij de HA aangekomen.

In de wachtkamer zaten nog redelijk wat mensen, dus ik zag de bui al hangen, ja hoor het spreekuur had alweer achterstand. Om 09.30 uur vond Guus het genoeg en liep de wachtkamer uit naar de voordeur, hij was zo moe, hij wilde naar huis. Met een speentje lekker bij me genomen en toen ging het wel weer. Gelukkig waren we eindelijk om 9.40 uur aan de beurt.

We hebben dus inderdaad alletwee een virale keelinfectie, tja niets tegen te doen, goed uitzieken, en als we aan het eind van de week nog steeds koorts hebben, dan moeten we terugkomen.

Geen goed begin van het nieuwe jaar voor mij, eerst de griep met daaroverheen meteen die keelinfectie. Ik hoop maar dat de rest van het jaar als een zonnetje gaat.

409 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Annahs

    Oei dat moet pijn doen!!!
    Arm stel! Ik hoop dat jullie snel opknappen!
    Dikke knuf van ons!

  • wendy1976

    Getsie echt zoooo medelijden met jullie. Knuf.

  • linnepin78

    Dat is vervelend zeg... Sterkte en beterschap voor jullie allebei!

  • libelle

    Ik begrijp niet dat je voor een infectie geen medicatie krijgt. Ik hoop ook dat dit het laatste is voor jullie beiden. Heel veel beterschap!

  • Oma van L.evy

    Sjemig, ze moeten jullie wel hebben zeg. Ik hoop inderdaad, dat dit het laatste is voor jullie!

    Heel veel beterschap!!!

    Liefs Greet