Dit is raar, nu al ongesteld?

Vandaag, dag 21 in mijn cyclus. Vanmiddag wat bruinverlies op mn wc papiertje en ik loop wat vaker naar de wc dan normaal. Dat heb ik ook als ik net ongesteld ben, dan moet ik gewoon vaak even plassen en vandaag dus ook. Mijn buik voelt rustig, ik voel me ook niet opgezet en log in mijn eigen lijf wat ik altijd heb. Wel wat steekjes links maar dat had ik van de week ook. Niks bijzonders want dat heb ik normaal ook wel.

Vanmiddag weer eens naar de wc. Huh, ongesteld? Ik ben verbaasd. Het is vooral oud bruinrood bloed, niet het hele rode. En ik loop ook niet leeg, heb net wel een tamponwissel gedaan maar meer omdat ik met sporten niet wil dat ik doorlek straks.

Ik snap er niets van. Moet ik nu het ziekenhuis bellen.
Ook zoiets: als ik een gewone cyclus heb van 28 dagen zou ik mooi na de zomerstop weer kunnen beginnen.
En nu? Nog een maand geen iui? Of ben ik net op tijd? Ik dacht dat ze vanaf de 14e, dus morgen, weer compleet waren. Dus ik zou kunnen beginnen met injecties overmorgen op dag 3. Maarja.. zo overtuigend zet het nog niet door.. of wie weet komt dat nog.
Ik snap er werkelijk niets van en ben op het moment bang dat de zomerstop 2 maanden wordt :(
Ga toch maar even bellen.

560 x gelezen, 0

reacties (0)


  • snuffie1

    pff meis ja niet fijn nee ik ook al cyclussen eerder ben maar kan wel hoor
    gewoon even bellen dan ja knuf

  • xXxpoekiesxXx

    idd die onzekerheid iedere keer grrrr......
    ben benieuwd wat ze zeggen in het zh.
    kus sas

  • vogelmeisje

    ik laat het jullie morgen weten want het zks was niet bereikbaar na 17.30. Tsja ik verlies nog wel wat en het is ook rood, licht en donker. Ik ga morgen ochtend gelijk bellen en laat het jullie weten. Bah ik haat deze onzekerheid, raar lijf ook.

  • Ericatwins

    inderdaad wel raar, maar zoals roosje300 al zegt, misschien een innesteling (wat ik natuurlijk wel hoop), ben benieuwd wat het ziekenhuis verteld heeft, laat jet het ons weten.