Hallo ladies,
Ik heb niet echt nieuws ofzo, maar ja, om nou niks van me te laten horen, das ook weer zoiets.
Ik ben vandaag 39 weken en 4 dagen (nog steeds) zwanger. Ik geniet nog steeds van m'n vertrouwde bolle spiegelbeeld. Maar ik vind het maar moeilijk te geloven dat het zelfs nog tot 4 of 5 november zou kunnen duren. We hadden min of meer verwacht dat ik in de 39e week zou bevallen. Waarom? Geen idee, zo voelde het gewoon.
Maar we mogen eigenlijk niet klagen natuurlijk, omdat het met het kindje prima gaat.
Mijn moeder zei heel lief dat het kindje alleen maar knapper en sterker zal worden, hihi.
Ja mam, nog even en ik beval van de HULK!
Met mij gaat het eigenlijk ook wel prima (behalve dat ik toch behoorlijk ongeduldig ben).
Ik heb wel sinds vrijdag ofzo heel erge last van mijn bilspier, die voelt alsof ie bekneld zit. Het straalt af en toe uit naar mijn rug en been, waardoor ik soms door mijn knie zak en alleen nog maar een beetje kan strompelen.
Vandaag heb ik het bij de verloskundige nagevraagd en die zegt dat het ischias is. Normaal gesproken zou het met fysiotherapie beter moeten kunnen worden, maar omdat ik waarschijnlijk spoedig zal bevallen, heeft dat niet zoveel zin meer. De pijn zou na de bevalling geleidelijk moeten verdwijnen. Het is dan ook niet ernstig, maar wel strontvervelend, want bijvoorbeeld een wc bezoekje moet ik ruim op tijd inplannen, omdat ik anders echt te laat ben. Ik ben nu echt aan huis, of eigenlijk aan de bank, gekluisterd. Even een boodschap doen of even stofzuigen ofzo is bijna niet te doen.
Dat maakt het verlof heel anders dan ik me had voorgesteld. Maargoed, ik moet er maar aan toegeven. Zitten met de pootjes omhoog en filmpjes kijken of lezen of tukken dan maar!
Ach gos, wat ben ik zielig! Sneue ikke...
Zo, dan is het nu weer klaar met klagen: op naar de bevalling!
Kom maar lief ukje, we verlangen zo naar je komst!
liefs totti
reacties (0)