Nog steeds twijfels.. ( ben terug! )


Hallo lieve meiden.

Voor de mensen die mij in real life kennen graag niet door spelen ;-)

Het is een te lange tijd dat ik geschreven heb hier daarom toch weer eens een berichtje van ons.
Ten eerste geniet ik er nog zoveel van jullie verhalen en lees ik graag mee hoop dat jullie mij ( ons ) nog niet vergeten zijn.
Dan komen we bij het punt uit waarom ik dit schrijf.. 1 jaar geleden was de drang voor ons 3e kindje bij mij al supergroot nu zijn we samen op het punt aangekomen dat we beiden willen en dan is willen zeer zacht uitgedrukt!
Mijn man begon van de week spontaan zelf erover. Of ik nog niet kriebels had of ik het niet tijd vond en samen hebben we zitten huilen. Want ja een jaar geleden schreef ik al dit huis is veel te klein voor 5 mensen eigenlijk al voor 4 maar de tijd staat niet stil Natas word straks 5, Cleo alweer 3 en wijzelf worden ook niet jonger al geld dat meer mee voor mijn man dan mezelf aangezien ik nog een jonge meid ben maar mijn man meer moeite heeft met het in huis hebben van (jonge) kinderen op een oudere leeftijd.
Maar is het verantwoord kunnen we dit wel doen? We weten nu al dat mensen negatief commentaar gaan leveren aangezien we net financieel beter hebben ik net bijna een jaar aan het werk ben ( wat ik overgens wel wil blijven doen omdat ik het erg naar mijn zin heb bij die bekende gele supermarkt ;) ) de kinderen groter zijn eigenlijk en uit de luiers alletwee!
Ja cleo is ookal zindelijk snachts!
We wachten op een groter huisje maar het word er maar niet beter op en leren langzaam gedwongen accepteren dat dit het huisje is waar we onze kinderen groter moeten brengen. Het leven gaat door en we moeten doen met wat we hebben maar het is oneerlijk het is oneerlijk de wens is zo groot moeten wij ons 3e kindje laten omdat we geen huis hebben met 3/4 slaapkamers ? Finacieel is het nog niet eens z'n probleem al moet ik weer fulltime gaan werken ik zou het met liefde doen. Ik mis gewoon een leventje in mijn gezin en het rare is de baby-tijd lijkt me vermoeiend zeker nu we 2 zo 'zelfstandige' kinderen hebben maar ik mis iets in mijn gezin. het knaagt en zeker nu mijn man er zo spontaan mee kwam begon ik weer met dromen over namen ( al staat de meisjesnaam nog steeds vast ;) ) en zwangerschappen en bevallen.
Ik had mijn droom ver naar de achtergrond geschopt maar nu ik weet dat mijn man het ook wil en hij zelfs al verleden jaar eigenlijk wilde begon het weer naar boven te kruipen de dromen waren er weer en de redenen waarom we nog geen 3 kinderen hebben.
Kinderwens is z'n natuurlijke aandrang dat het erg moeilijk is om niet naar de huisarts te rennen om mijn spiraal weg te laten halen maar ben zelfs bang voor haar reactie omdat ik me z'n ontverandwoordelijke moeder voel.
Ik hoor mijn schoonmoeders stem weer toen onze dochter wat ouder was toen ze zij van dit babyspeelgoed kan dan wel weer naar schoonbroer toe als hij ooit kinderen krijgt alsof ik ontvruchtbaar was geworden.
Alsof het onmogelijk is dat wij ooit nog een kind krijgen.

Wat moet ik toch met mezelf aan wat is nu slim wat moetten we toch..




523 x gelezen, 0

reacties (0)


  • M.elanie, N.aomi en J.aymian

    Ik zou er ook gewoon voor gaan... Als jullie hier beiden echt achter staan...
    Gewoon doen dan! Ik zeg altijd maar: waar 4 monden kunnen eten... Kunnen er ook 5 eten!
    Komt echt wel goed hoor! Gewoon er lekker voor gaan zou k zeggen!

  • saarrr

    Ik heb een beetje hetzelde 'probleem' , ik moet eigenlijk ook een groter wonen voor een 2de kindje....Maar een grotere woning duurt nog even en de drang voor een 2de kindje is heeeeeel erg aanwezig! Wij gaan er wel gewoon voor...Succes ermee! Liefs

  • Mama - RMB

    Ik zou ook zeggen als jullie het allebei willen waarom niet? Het is jullie leven en jij moet je kindje voor 9 maanden dragen niet zij, waarom zou je naar anderen luisteren ... het is jullie beslissing
    Ik zou zeggen ... GO FOR IT ... hahaha
    Veel suc6 met jullie beslissing meis ... doe wat voor jullie goed is en voelt is het enige advies die ik kan geven

  • isabelle82

    gewoon doen, ik vind dat je ten alle tijden je gevoel moet nagaan, zelf heb ik ook 3 kinderen bij ons sliepen de eerste tijd de 2 oudste samen en toen zijn de jongens samen gegaan toen wesley 1 werd en het gaat goed hoor, wij hebben een tuinkamer waar we mee bezig zijn om daar later een slaapkamer van te maken,al moet ik zelf op slaapbank gaan slapen bij wijze van spreken,
    xxxx

  • lispeltuut

    Veel sucfes met de beslissing meid!!

  • Love.my.son

    ik reageer toch even ook al kennen we elkaar niet
    ik vind dat je je hart moet volgen, een kindje mag dolblij zijn met zulke ouders!
    Zoals ik altijd zeg voor alles is een oplossing, en ook die zal je gaan vinden voor deze wens