Stoppen met werken tweeling zwangerschap

Hallo allemaal,

Vandaag ben ik precies 15 weken zwanger van een waarschijnlijk twee eiige tweeling. Ik voel me goed, soms spuug ik nog en ik ben moe, maar gelukkig.
Wij hebben al twee kindjes en ik lijk nu minimaal 20 weken zwanger. Mega buik vind ik zelf.
Binnenkort heb ik een gesprek met mijn leidinggevende op het werk en hij wil graag weten tot wanneer ik door wil werken. Ik heb een baan in de zorg waarbij je eigenlijk lichamelijk altijd bezig bent. Het gaat nu nog goed, al beginnen er al wat bekkenklachten te komen. Het begin met een wat pijnlijk schaambot, nu steken net boven de bil met uitstraling naar mijn been. Met een voet de hendel van de douchebrancard naar beneden laten gaan voelt al een beetje vervelend. Maar nog te doen.
Nu is mijn vraag: zijn er tweeling moeders die mij kunnen vertellen wanneer ze minder of gestopt zijn met werken? Ik was van plan sowieso met 30 weken met verlof te gaan. Maar dat gaat niet lukken. Ik heb thuis ook nog.
Ik werk nu ongeveer 25 uur per week en onregelmatig. Gelukkig geen nachtdiensten.
En hoeveel werken jullie nadat jullie kindjes zijn geboren? Vier kinderen..... Haha!

Ben benieuwd naar jullie ervaringen.

Groetjes!

7650 x gelezen, 0

reacties (0)


  • brendaentessa

    Ik heb 3 collega's die bevallen zijn van een tweeling. 2 daarvan zijn vrijwel gelijk gestopt met werken en 1 tot 15 weken ongeveer. Ik werk ook in de zorg.

  • stama

    Hoi Brenda, hoe bedoel je dat precies? Met hoeveel weken zwangerschap zijn ze ongeveer gestopt?

  • TinkaTonka

    Ik heb vanwege complicaties niet meer mogen werken vanaf 20 weken, maar op zich ging het nog wel. Collega van mij was ook zwanger van een twee eiige tweeling en is vanaf 28 weken gestopt, dat was mijn originele plan ook.

  • stama

    Dat vind ik knap 28 weken! Ga ik niet redden gok ik. Thuis is het ook niet bepaald rustig....

    Zo moeilijk om te zeggen. Nu voel ik me oké. Maar niet zo dat ik denk dat ik dit nog 13 weken ga volhouden.

  • Misschelle1984

    Ik ben vorig jaar bevallen van een tweeling!

    Bij mij werd aangeraden om vanaf 20 weken halve dagen te werken, en uiterlijk 28 weken volledig stoppen met werken.

    Ik heb een behoorlijk pittige zwangerschap achter de rug, en spijt dat ik met 20 weken niet halve dagen ben gaan werken. Lag dus ook met 28 weken in het ziekenhuis.

    Mijn advies is: overleg met je gyno wat hij of zij vindt. En ga uit van haar advies.

  • stama

    Ik zal even bellen met de verlos in het ziekenhuis Ik zie geen gyn meer in mijn eigen ziekenhuis voor het gesprek met mijn leidinggevende.

  • Misschelle1984

    Zij kunnen het beste inschatten denk ik zo. Ook raar dat je nog geen advies hebt gehad van je verloskundige! Zou echt even nabellen!