Off day

Nou, hier echt een off day vandaag... Het zal ook aan het weer liggen met die vieze regen en wind, maar blaaaaahhhh!

Niet echt een goede manier om je voor te stellen, dus laat ik het anders proberen: ik ben Solange, bijna 34, en mijn partner en ik zijn al 11 maanden bezig om te proberen zwanger te worden tot nu toe zonder succes. Voordat ik stopte met de pil, was ik altijd "redelijk" en riep ik dat je inderdaad nooit weet of het zomaar lukt om in verwachting te raken, zoals ik ook zag met sommige mensen uit mijn omgeving. Maar stiekem, diep van binnen, ga je er toch van uit dat jou dit niet zal gebeuren en dat je zonder problemen zwanger wordt. Het is dan ook echt rot om ermee om te gaan dat het nu al langer duurt dan ik ooit had gedacht en dat ik begin te twijfelen of het wel zal gaan lukken..

Vandaag echt een beetje down, ik zit alweer te hopen dat mijn NOD op 3 december ook daadwerkelijk een NOD wordt, maar wil mezelf niet weer helemaal hyper maken om daarna weer teleurgesteld te zijn. Been there, done that! Maar het is zoooo moeilijk om niet te hopen!!! Sorry voor deze frustie en depri eerste blog, normaal ben ik echt veeeeel leuker (ha ha, wink wink!), maar ik moet het even kwijt. Ik wil ohoook!!

382 x gelezen, 0

reacties (0)


  • spuit11

    Hey Solange, ja ken het. En het weer is inderdaad helemaal niets...Mijn NOD is ook 3 dec en ik hoop echt dat we een mooi sinterklaaskado krijgen. Maar de kwaaltjes van de ong. komen alweer opdagen pfff. We houden de moed erin toch? Hyper word je wel op deze site hahaha Nog een paar dagen en dan weten we meer.
    Liefs Cassie

  • One-Love

    ik snap je helemaal.. meer kan ik niet zeggen

  • Halfbloedje29

    Hi meid, ik hoop voor je (en voor alle andere meiden) dat het snel gaat lukken....
    Sterkte vandaag...hopelijk heb je morgen weer een betere dag;-)))....