Zwangerschapskleding

Vandaag ben ik naar de Prenatal geweest en ik heb twee zwangerschapsbroeken gekocht!! Jippie, weer een stapje verder, nu lijkt het nog echter. En het lijkt niet echt, het is echt!!!!! Maar als je jezelf dan in zo'n broek ziet dan ben je echt zwanger. Voor mij werkte het in elk geval wel zo hihi. Wat balen was, was dat ik wel in gevecht was met die broeken. Ik heb er 6 aan gehad en 4 zaten te strak om de benen en flubberden om mijn middel. Echt zo'n stomme pasvorm. En ik heb echt geen megadikke benen hoor! Helemaal niet zelfs. Ik heb flinke benen en een smalle taille maar dit viel wel tegen en heb ik met gewone broeken geen last van. De verkoopster vond het echt heel vervelend en verontschuldigde zich ook voor het feit dat de pasvormen zo raar zijn. Tja kan zij ook niets aan doen he. Maar ik was wel erg blij dat ik toch 2 mooie broeken mee heb kunnen nemen en de maat was gewoon hetzelfde als die ik nu ook draag.


En ik heb nog twee mooie vestjes gekocht, wit en geel en twee t-shirtjes. Stond echt hartstikke mooi en zwanger hihi. Ik ben erg happy! 


Dus nu ben ik aan het genieten van mijn groeiende buikje. 


Verder zijn we net terug van een midweekje center parcs Kempervennen. Het was echt heerlijk! Fantastisch weer gehad, heerlijk gerelaxed en ondanks de misselijkheid, lekker gegeten. Het is alleen veel te vlug gegaan maar oké, dan in mei ook nog maar even ertussen uit hihi.


Lieverds fijn weekend, dikke kus 

600 x gelezen, 1

reacties (0)


  • blenntmama

    Heerlijk he, wordt steeds echter zo ;)

  • solange123

    Goed zo lieffie! Is dan inderdaad helemaal 'echt' (wat het natuurlijk al was ja, maar toch) Ik moet zeggen dat ik zelf de broeken van Noppies ook wel een fijne pasvorm vond hebben, zijn iets meer aan de prijs, maar als je een jeans nodig hebt die je rest van je zwangerschap draagt, valt het al met al wel weer mee XX

  • nerena

    Heerlijk meid. Ik kon toen ook niet wachten tot ik eindelijk zo'n broek aan kon. Ik haalde ze bij miss etam en h&m. Die vond ik wel fijn. Fijn dat je lekker van je vakantie hebt genoten.

  • sammy-jo

    Wat fijn! Echt genieten dat je dat positief bevestigd wordt in je zwangerschap he! Mocht je nog een broek nodig moeten hebben; love 2 wait heeft een goede pasvorm! Geniet van je zwangerschap!

  • toossie

    Klinkt heeeerlijk! Geniet ervan!

  • raingirl

    Wat heerlijk ondanks dat het niet de juiste pasvormen waren. Ik voelde me ook altijd zo bijzonder erin

  • In-love-with-M

    Heerlijk om al die positiviteit te lezen mop! Eindelijk heerlijke blogjes na vele ' nare ' blogjes vd afgelopen jaren! I love it! Prachtig hoe je overal van geniet!

  • hengeltje

    Wat heerlijk je blogjes te lezen! En hè zo te zien genieten na al die jaren. Echt heerlijk! !!

  • hako

    Ik kocht veel kleding bij miss etam. Genoeg keuze. Fijn dat jullie midweek lekker was! Heerlijk meid!

  • caroline1975

    Ik geniet als jij geniet hihi! Vind het echt zooooo leuk voor jullie

  • keesjes76

    Toch een echte bevestiging, weer een neiuwe stap in de zwangerschap.... Ik snap dat dat voor je gevoel een feestje is! Jij ook een fijn weekend!

  • Dromer87

    Wat zal het een heerlijk gevoel zijn geweest om eindelijk tussen de positiekleding te kunnen staan en het aan kunnen trekken. Jammer dat ze bij de taille ruim waren maar feit blijft dat je met leuke kleren weer thuis bent gekomen! Geniet ervan! xx

  • Mila10

    Heb ook dikke benen en dan bij m'n middel altijd dat ze te wijd zijn.. Maar heb die broeken, zwangerschaps jeans van esprit gekocht met aanpasbare taille. Zit een elastiek in dat je met knoopjes kan verstellen!!

  • linda19091979

    Wat een heerlijke blog om te lezen en wat fijn dat je geslaagd bent voor je broeken! Ik heb ze destijds bij miss etam gekocht. Bij ons in het winkelcentrum hebben ze ook een zwangerschapsafdeling, ben daar erg goed geslaagd. Geniet lekker van je groeiende buikje en hopelijk wordt de misselijkheid nu ook eens minder! xxx

  • sammiebammie

    Bij h&m hebben ze fijne broeken!

  • danika

    Wat leuk ineens die kleding he Fijn dat jullie hebben genoten van jullie weekje weg