Single mom

Ja ja, de kogel is door de kerk. Na maanden foeteren en ploeteren is het nu toch echt over. Hij heeft er geen zin meer in.
Goed het zat er natuurlijk al aan te komen, en ben er niet bijzonder verbijsterd van. Maargoed, i'm not that good at break-ups.

Om een lang verhaal kort te houden voldoe ik aan alle symptomen van een ''probleem-jong''. Tienermoeder, alleenstaand, moeilijkheiden met ex, geen ouders of verdere familie om op terug te vallen, schulden, noem het maar op. Klinkt behoorlijk triest niet?

Kan er nog niet heel veel over kwijt, omdat ik er nog middenin zit en er nog van alles aan de gang is. Maar een ruzie's dat we hebben. Ik word er honds moe van.
Hij vind een bezoekregeling niet nodig. Hij vind dat hij de avond van te voren wel even bellen kan dat hij Jay de volgende dag een paar uur mee neemt. Hij vind dat mijn plannen zijn zaak niet zijn. Hij vind dat ik voortaan zelf maar moet uitvogelen hoe ik om 23.00uur 's avonds bij mijn werk wegkom. Hij vind dat hij door de weeks best onaangekondigd langs kan komen om Jayden te zien slapen, omdat hij pas na 20.00uur terugkomt van zijn werk, en dat als ik hem niet wil zien, dat ik maar in mijn slaapkamer moet gaan zitten. Als ik zeg dat heel Nederland een normale bezoekregeling kan treffen, zegt hij dat hij schijt heeft aan de rest van Nederland. Want hij vind dat allemaal normaal.

Nou sorry. Zo werkt dat niet. Ik heb Jayden ALTIJD. met liefde, maar ALTIJD. Ik geef hem alleen uit handen om te kunnen WERKEN. Ik ga niet stappen, shoppen, weg weet ik veel. Ik WERK. Ik heb de afgelopen 8 maanden alles helemaal alleen gedaan. Nooit geen waardering van hem gehad. Ik ben constant in de weer allemaal dingen regelen om maar mijn hoofd boven water te houden, en terwijl ik dit deed, zeulde ik Jayden natuurlijk mee.
En nou zal ik een beetje mijn nek moeten uitsteken zodat hij ze kind ken zien? Ben gek zeker.

Hij begint alweer terug te krabbelen. ''Ik wil je helemaal niet kwijt''. Maar ik kan het niet meer opbrengen. Echt niet. Ik ben niet bereid om me nog langer als huis laaf te laten behandelen. Ik krijg hem na 2 jaar niet aan zijn verstand dat ik af en toe iets leuks wil doen. Dat ik als gelijke behandeld wil worden.

Hij doet maar. Als hij maar ophoud met mij dwars liggen. Is het minste wat hij kan terugdoen. Ik zonder miepen op piepen mijn hele leven aan kant gooien voor Jayden (met alle liefde!!!) en hij zeker sugar daddy spelen. Mooi niet. pff

Ben echt benieuwd. Dat het maar snel gedaan is allemaal!

543 x gelezen, 1

reacties (0)


  • nonab

    Lieve schat.. ik denk dat het goed is zo. Met zo'n vent kan je echt niet leven.. Nu kan je eindelijk echt rust krijgen... Je bent een super sterke vrouw.. dus jij komt er wel! Vind het mooi wat joe29 en simone69 hebben geschreven: Vertrouw op de here.. ik put daar ook altijd veel kracht uit. en dan ben je nooit alleen! Heel veel sterkte en een knuffel voor Jayden... liefs Brenda

  • Rezah

    Heel veel sterkte meid...!

    xxx

  • Pretty girl

    Sterkte meis,

    Je kunt het absoluut alleen, je bent een sterke vrouw.
    En zeker idioot dat hij denkt zomaar in en uit te lopen.Rot op.Je hebt een eigen leven.Een bezoekregeling lijkt me meer dan genoeg.De idioot.

    Dikke kusss Danielle en Esmay

  • -Mamavan6-

    veel sterkte meid !! Geloof me meid je komt er wel ! dit maakt jou als vrouw 10 x sterker!!

    dikke knuffels van ons

  • freggel

    tjonge wat een ...... is die vent zeg!!
    hij kan niet alleen maar even komen wanneer hem dat uitkomt. wat wil hij papa zijn of niet?
    en daar hoort gewoon een regeling bij jij hoeft niet in alle bochten te buigen als hij wat wilt zo werkt het niet..
    heel veel sterkte meid.. ik vind je echt een topper.. laat maar weten aan hem waar je voor staat

    gr macha

  • proud to be mom

    Wat een attitude heeft dat jochie toch..... ONVOORSTELBAAR !!!!
    Wie is er hier volwassen ????
    Weet je lieverd, Jay heeft veel meer aan een happy mom, single but happy!! dan aan een gestreste moeder die keer op keer vernederd wordt op allelei manieren en onvolwassen, zelfingenomen arrogante 'vadertje'.
    Ik neem mijn petje voor je af hoor lieverd, wat jij allemaal jarenlang doorstaan hebt.....jarenlange vernederingen etc. etc. van kinds af al.
    En nu moet het maar eens doorbroken gaan worden !!!
    Jij bent zo ontzettend veel meer waard dat dat soort sukkels om je heen.
    De weg die je nu/binnenkort zal gaan zal niet makkelijk zijn..... maar je zal eruit komen, en zoveel meer krachtiger als dat je nu bent !
    Vertrouw op jezelf, in je eigen kunnen, maar ook wat joe29 zegt: Vertrouw op de Here !!
    Zie wat je waard bent !!
    Jay en jij zijn prachtige parels !! laat dat niet roven uit je hand lieverd !
    Want ik weet dat iemand de ander in een oogwenk kan breken, maar herstel duurt héél lang.

    Lieverd, ik mis jou ook heel erg, en dat weet je !!
    Uit het oog... voor nu.... maar zeker niet uit het hart.... NEVER !!!

    Heel veel liefssss en dikke knuffel voor jou, voor die prachtige knul van jou (mijn schoonzoon hahaha ) en love you too xxxx

    (ps. ik weet niet of jij naar Robin zijn bruiloft gaat... maar mocht het zo zijn, je kan hier slapen hoor , dan weet je dat in ieder geval. Minco en Hany, komen ook, volgens mij ook Rutger... Myrna erbij dan is jullie 'groepje' weer ff compleet ;) )

    Liefssssssssssssssssssssssssss and go for it !!! Bless you !! <*//><<