Vanochtend een telefonisch consult gehad met de gyn.
Wat er mis is gegaan, wist zij ook niet. Ik heb pech gehad. Hoeft ook bij een eventuele volgende cryo niet opnieuw te gebeuren. Resultaten uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst....maar dus ook, gebrek aan resultaat hoeft niet zo te blijven.
Hoe nu verder? Ik heb gezegd dat ik klaar ben voor IVF 2.0, maar dat ik zit met de datum van mijn verwachte menstruatie, namelijk 28 december, en het feit dat ze altijd een start echo willen doen op dag 2/3 en tot 5 januari gesloten zijn.
Ik heb vervolgens gezegd dat ik nog nooit een cyste heb gehad, zelfs niet na de hoge stimmulatie van november voor de IVF en dat ik de kans klein acht dat in mijn eigen cyclus zonder stimmulatie dit dan wel zou ontstaan. Ze was het met me eens. Ik mag op eigen initiatief bij start menstruatie starten met decapeptyl en op dag 3 weer 300IE Gonal F. Ik moet dan 5 of 6 januari voor de 1e fm. We kunnen dus gewoon door :) Helemaal blij!!!!!!!!!
We hebben uiteraard nog een hele kleine kans dat het ons zelf toch nog gelukt is. De wonderen zijn immers de wereld niet uit. Ik heb voor de zekerheid gevraagd wat er gebeurt als blijkt dat ik denk dat ik ongi ben en het een innesteling blijkt te zijn en ik gestart ben met de decapeptyl. Het kan geen kwaad, ik moet wel direct stoppen als ik toch positief test. Ik heb afgesproken dat ik wanneer ik ongi wordt voor de zekerheid toch nog een test doe en een dag later weer.
Ondanks de teleurstelling van gisteren, toch nog een lichtpuntje aan de horizon.
reacties (0)