Ei stress

Ik ben een stress kip....een stress kip met ei stress. Ik was ervan overtuigd m'n ei te hebben gemist. Heb de hele dag op m'n lijf lopen mopperen dat ie nooit mee werkt. Hier op de fora lopen miepen dat t mislukt was...wat voel ik me nu een doos. Maar ik wilde even kwijt: Sorry voor mijn gemiep eerder vandaag...ik heb een :) geplast toen ik thuis kwam..dus mijn lijf is gewoon ff in de war door de hormonen. En ik ben zo'n stresskip...ik ben zo bang om m'n eitjes te missen. En dan weer een maand wachten, hopelijk morgen middag iui. Nogmaals sorry voor m'n mini meltdown. Ik vind het ook allemaal erg spannend. Sorry

457 x gelezen, 0

reacties (0)


  • jve11

    Succes met de iui!!!.

  • sylviabobo

    Gelukkig maar! Succes :)

  • wizzie

    Geen sorry, en neen, dat is geen gemopper! Waarom zijn we hier anders? We snappen mekaar allemaal wel, want uiteindelijk willen/wilden we allemaal hetzelfde, met hetzelfde ongeduld, met dezelfde stress, met diezelfde bizarre symptomen van ons lichaam die ons helemaal in de war brengen. Elk verhaal hier is zo herkenbaar... Veel succes meid!!!

  • nanette

    Ga daar maar lekker niet over inzitten, daar zijn hier ook voor. Hopelijk over 2 weken heel goed nieuws. Succes morgen liefs nanette

  • babs1983

  • lucie161

    He, he. Niks gemopper. Een heel herkenbaar gevoel. En hop, nu naar de iui. En voor die wachtweekjes zijn wij hier ook om met je mee te leven. Succes!

  • Warhoofdje

    Gelukkig een smiley mooi!!! Succes morgen

  • Dien

    Het is ook killing! I've been there! en vele dames hier ook. Maarre, wat fijn dat je smiley er was! En veel succes morgen

  • poppy21

    Geeft toch niet meis! is normaal dat je er zo mee inzit hoor. ik duim alvast voor een goede iui en dan over enkele weken een vet positieve test! x

  • hope~so

    Gelukkig maar! Suc6 meid Xx

  • rosella

    ppff gelukkig maar kan inderdaad kloppen door de gonal heb je eigenlijk een cyclus +- 28 dagen zoals het eigenlijk hoort.

  • hannah39

    Hallo eitjes van Andrea! Ga maar snel een kindje worden

  • roan

    Hahaha kippie, geeft niets!! Ik begrijp het helemaal :)

  • baby-wens

    ah joh hoort erbij meid en tegen ons kan je lekker mopperen hoor

  • wompe

    KNUFFEL

  • Papaya

    Succes morgen!

  • GRQ

    Haha geen gesorry toch, heel herkenbaar

  • happy-mommy

    Ben je mal!heel begrijpelijk hoor!!maar hoezo hopelijk???is toch definitief 24 uur na posi test!?....en wel nog de pregnyl als extra zetje geven hoor!

  • keesjes76

    Geeft niks! Gelukkig heb je je ei gevonden!!!! Zet um op met de IUI!

  • Lumi

    Kroel mop